Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem irreális, hogy világsze...

Ez nem irreális, hogy világszerte a CEU mellett tüntetnek?

Figyelt kérdés

[link]

Úgy értem, lehet akár igazságatlan is. De ha nem Soros-hoz kötődne és nem lehetne tudni, hogy Orbán Soros ellen van, akkor nem lenne ilyen nagy visszhangja, ha akárhol a világban egy egyetem bezárna akármi miatt. Ráadásul tényleg nagyon úgy néz ki, hogy nem fog bezárni, már az elejétől látszott, hogy ez egy provokatív felhajtás. Én speciel kötődök a CEU-hoz, és az egyetemi élethez, de el sem tudom képzelni, hogy mondjuk Németországban, ha van egy egyetem, aminek nehézségei lennének egy új törvény miatt, akkor én kimennék tüntetni érte. Emögött kik vannak, a kinti magyarok, Soros-szimpatizánsok, vagy miért ilyen nagy a külföldi visszahang, miközben sok más fontos dolog miatt nem emelnek szót.



2017. ápr. 20. 20:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
55%
De, lenne visszhangja. Ha egy állam erőszakkal bezárat egy egyetemet, bármilyen és bárkié is legyen az, bizony ki fogja csapni a biztosítékot az emberek értelmesebb részénél.
2017. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%

De, pont hogy arról van szó, hogy ok nélkül ellehetetlenítenek és bezáratnak egy egyetemet.

Tévedsz, amikor azt hiszed Soros meg Orbán miatt van visszhangja. Az embereket nem érdekli kié az egyetem és kinek van a tulajdonossal konfliktusa. A hangsúly azon van, hogy egy neves egyetemet zárnak be ok nélkül, egyik hétről a másikra ( szó szerint ).

2017. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
26%

"De, pont hogy arról van szó, hogy ok nélkül ellehetetlenítenek és bezáratnak egy egyetemet."


mEGSZEGI A MAGYAR TÖRVÉNYEKET :Eltitkolja a forrásait & fantomcampusa van usában.

2017. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%

# 3/4 Időpont ma 21:30


Annyit is mondhattál volna, hogy retardált vagy, az kevesebb karakter, és kevesebb bitet pazarolsz.


# 4/4 Időpont ma 21:34


Csak újonnan hozottat, amit szándékosan ellenük hoztak, és nem is tudják betartani. De a valóság téged se zavarjon.

2017. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
24%

"De, pont hogy arról van szó, hogy ok nélkül ellehetetlenítenek és bezáratnak egy egyetemet."


Most őszintén, ki az a gyengeelméjű, aki azért rinyál, mert Magyarországon megnehezítik egy büfészakos fizetős egyetem sorsát? Az emberek többsége magas ívben tojik erre az egész témára. Ezzel a visítozással csak magatok alatt vágjátok a fát, mert csak beigazoljátok azt, amit a kormány az emberek szájába akar adni, hogy "Soros, meg a gonosz háttérhatalom, világszintű hálózattal rendelkezik, és a nemzeti kormányok megdöntésén munkálkodik".


Ez az egyetem egy fizetős lókolbász, ahová alig járnak magyarok, nem pedig EGY egyetem a sok közül. Hiába tekeritek maxra a hisztit, ez tény. Felőlem akár 1000 ilyent is bezárhatnak az országban, akár úgy is, hogy mindegyikre külön névre szóló törvényt hoznak.

2017. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
nyilvánvalóan nem lesz bezárva, ezt az elején is lehetett tudni, ez csak hajcihő, hogy tereljék a témát, és hogy generálja pont ezt a világméretű ellenállást, ami viszont egybentartja a fidesz tábor magját, stb. stb.
2017. ápr. 20. 22:13
 7/34 anonim ***** válasza:
79%

"Én nem akarom túlragozni a témát, csak annyit mondanék hogy: minél jobban sírnak és visítoznak a libsik', annál jobb valami. Lényegtelen, hogy mi mögött ki/mi van, ha sírnak a libsik', akkor csak jó lehet!"


Milyen érdekes, tehát ha mondjuk holnap téged vernek a nyílt utcán, és a járókelők rendőrt hívnak, azok meg nem csinálnak semmit, és a libsi jogvédők fel merik emelni a szavukat az érdekedben, akkor szerinted teljesen jól jártak el a rendőrök, mikor hagyták, hogy sz.rráverjenek, mert csak a libsik visítottak? Sajátos világlátás vagy inkább szuicid hajlam.

2017. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
6%

"Csak újonnan hozottat, amit szándékosan ellenük hoztak, és nem is tudják betartani. De a valóság téged se zavarjon."


Hazudsz ! Soha nem fedték fel a forrásaikat. Ami pedig kötelező lenne. USÁ-ban nincs is épületük, de még titkár nő se

2017. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%

# 9/9 Időpont ma 22:20


Nem hazudok, hanem te nem ismered a jogi helyzetet. Ne kormánymédiából tájékozódj.

2017. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%

# 6/10 Időpont ma 21:52


Te meg szart se tudsz a CEU-ról.

2017. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!