Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezentúl fekete mellényt már...

Ezentúl fekete mellényt már nem is szabad felvenni?

Figyelt kérdés
Lendvai Ildikó szerint,hasonlít a gárda öltözékre,és ezért megbotránkoztatja a tisztességes embereket.
2010. máj. 14. 04:48
 71/125 A kérdező kommentje:
11.21! Nem arról van szó,hogy nem kell rendőrség. Nekik feladatuk lenne, a törvényesség betartatása. Milyen törvényeink is vannak??? Szemet hunyni az általuk elkövetett bűnöknek,mert úgy sem lehet velük mit kezdeni!! Ez igazán szép hozzáállás!
2010. máj. 14. 11:27
 72/125 anonim ***** válasza:
93%

"Képzeld el, hogy pl gyerekkorodban pancsolsz, aztán 20 évig nem látsz vizet, majd úgy akarnak visszaszoktatni az úszásra, hogy bedobnak a jeges, viharos tengerbe. Ez egy hosszútávú stratégia kellene hogy legyen."


Háááát ilyen baromságot már rég láttam. Szerinted engem 5 éves korom óta dolgoztattak, hogy hozzászokjak a munkához, ha majd egyszer dolgoznom kell? Viccelsz? Elvégeztem az iskoláimat és elmentem szépen munkát keresni. Ezt képzeld mindenki CSAK ELKEZDI.

2010. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/125 anonim ***** válasza:
100%
75, nem úgy értette a 35-ös... azt mondta ezzel a példával, hogyha 20 évig nem dolgozol, akkor hozzászoksz, hogy kapod a semmiért a segélyt. És sajnos tényleg ez van.
2010. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/125 anonim ***** válasza:
75%

Javaslolnám a t. jelenlévőknek, akik irigylik a romák segélyét, számolják ki, hogy mennyi pénzből élnek havonta. A kuruc.info által is röhejesnek tartott, ezerszer megcáfolt "egymás gyerekét neveljük" hülyeség nélkül, pls, a munkanélküli segélyből, meg a családi pótlékból.

A legtöbb, amit kapni lehet, az 25.900.- Ft/gyerek, amennyiben az szülő egyedülálló, a gyerek pedig súlyosan fogyatékos. Egy hónapra. Most egy überextrém példával élve, egy 7 gyerekes, 1 szülős családnál ez

22000 forint körül hoz havonta/fő. Ha a gyerekek között van nem fogyatékos, akkor ez az összeg sok ezerrel csökken, azaz 15 ezer körül jön ki egy hónapra egy főnek. Ehhez add hozzá a minimálbér összegének valahány százalékát kitevő munkanélküli apanázst. Nem egy világbajnok összeg.

2010. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/125 anonim ***** válasza:
100%

35-ös vagy hülye vagy vagy kamuzol, szokás szerint.


ismerősöm hivatalban dolgozik, köztisztviselő, és beszámolt róla, hogy van amikor többet fizetnek a cigánynek a semmire mint amennyi pénzt az ügyintéz hazavisz.


amúgy igen a segíly kb 28k, de a családi elég szép kis összeg, főleg, ha a gyerek még beteg, fogyatékos, stb.


plusz ha örökbe adják családtagnak az is kap utána pénzt.


le lehet itt állni a hülyeségekkel.

2010. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/125 anonim ***** válasza:
100%

Tiszaburán nem tudom kitől kapják a segélyt, de 70ezret kap egy család a "hátrányos helyzet" miatt. Plusz jön, a gyerekenkénti családi pótlék, és ugye van minimum 2 gyerek, akikből van fogyatékos is.

Molnár Oszkár mondta, hogy ütik a hasukat a cigány asszonyok, hogy fogyatékos gyerek szülessen, a több segély miatt. EZ NYÍLT TITOK. Tiszaburán is... rengeteg fogyatékos van, két kisegítő iskola is működik a környéken. Egyszer kiszámoltam hogy egy háromgyerekes család 70ezret kap (hátrányos helyzet miatt), plusz mondjuk az egyik gyerek fogyatékos, plusz apuci fizetése a semmiért, így összejön 150-200ezer forint, aminek semmi jele nincs, mivel elmegy cigarettára, italra, játékgépre. Megcáfolni nem tudsz, menj le oda, kérdezgess embereket, akár az önkormányzathoz is bemehetsz. Megerősítenek a pénzt illetően. Akkor a másik dolog, nem tudom tudsz-e róla, ha nem akkor érdekesen fog hangzani de ez is igaz! Nem tudom, hogy csak arrafelé-e de jellemző volt. SZóval képzelj el két családot, megállapodnak, az egyik család beadja a gyereket árvaházba, majd a másik család elmegy érte pár nap múlva, mintha egy teljesen ismeretlen család lenne, az örökbefogadott gyerekért nem tudom hányezer (azt hiszem 80ezer) forintot kapnak, amit a két család szépen eloszt egymás között.

2010. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/125 anonim ***** válasza:
75%

plusz ha örökbe adják családtagnak az is kap utána pénzt


Épp azt mondtam, hogy ezt a hülyeséget felejtsük már el, ilyen nincs, mert rendszerint egyik családtag sem él olyan körülmények között, hogy oda gyereket el lehessen helyezni.


A pénz, amit kapnak: a fentebb vázolt családi, a minimálbér bizonyos részét kitevő segély, illetve az eseti segélyek, amik nincsenek minden hónapban. Én minden állításomat alátámasztom, nem pedig valami "ismerősre" hivatkozok.

2010. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/125 anonim ***** válasza:
100%
Lendvai tegyen egy szívességet magának, a pártjának és az országnak, és kösse fel magát!
2010. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/125 anonim ***** válasza:
88%
Vagy legalább is, rendesen botoxolja az arcát, mert rossz ránézni. :)
2010. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/125 anonim ***** válasza:
100%
És akkor ne feledkezzünk meg arról se, hogy mi fizetjük a rezsijüket, a házaikat, amit kapnak, a gyógyíttatásukat, a rengeteg szüléseiket, ha véletlenül iskolába járatja a gyerekét, akkor az oktatásukat, a beiskolázási segélyt és még a temetésüket is (bár az nem kidobott pénz). Kicsit tovább kéne ám látni. Ugyanazt a pénzt költjük nagyjából rájuk, mint magunkra. 1 köztisztv. adója nem is fedezi 1 cigány eltartását.
2010. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!