Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezentúl fekete mellényt már...

Ezentúl fekete mellényt már nem is szabad felvenni?

Figyelt kérdés
Lendvai Ildikó szerint,hasonlít a gárda öltözékre,és ezért megbotránkoztatja a tisztességes embereket.
2010. máj. 14. 04:48
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/125 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó beszédet mondott Sólyom is. Vona Gábor meg tényleg mellényben ment be, betartotta az ígéretét. És még az öltözködési szabályokat sem sértette meg, mert rajta volt az öltönykabát... Botox Ildike öngólt lőtt erősen.
2010. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/125 anonim ***** válasza:
100%
még leveheti a felsőt.
2010. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/125 anonim ***** válasza:
26%
"Vona Gábor és pártja, a közizlésnek megfelelő öltözékben vesz részt a ceremónián" Már ne is haragudj, de ez a minimum egy országgyűlési képviselőtől, nem?
2010. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/125 A kérdező kommentje:
13.36! Ti voltatok,kik vertétek kommunista botoxos nyálatok!!! Vona egy úri ember ki betartotta szavát, és meggszívatta a "banyát"! Hajrá Jobbik!
2010. máj. 14. 14:08
 115/125 A kérdező kommentje:
Megszívatta egy g. elnézést!
2010. máj. 14. 14:11
 116/125 A kérdező kommentje:
13:36! Még ott sem voltak,de már lehurrogták a JOBBIKOT!
2010. máj. 14. 14:28
 117/125 anonim ***** válasza:
69%

Sziasztok! Én vagyok az, aki még az elején Dél-Amerika esetét hozta fel a gárda ellen példának. Végigolvastam az összes kommentet, meg is lepődtem, mikor láttam, hogy azóta 96 született :D Nektek is sok az időtök (nekem is :P)


Igazából a cigánybűnözésre szeretnék reflektálni: (hehe, a helyesírás ellenőrző nem ismeri a szót, aláhúzta...)

Pest megyében lakom, de egy olyan városban, mely néhány évig az egyik országos cigány vajdának adott otthont, méghozzá az én utcámban. Sajnos már elhunyt, és azért sajnos, mert Ő tényleg rendes ember volt, próbálta kordában tartani a bandáját. Iskolát alapított a házban, amiben élt (Ő és még vagy "612" család), itt cigány népzenét, néptáncot, és cigány irodalmat tanított. Az általános iskolában, ahova jártam, jelentős volt a cigányok létszáma, tehát a lényeg, hogy mindig is körülvettek a cigányok, és sokáig próbáltam őket védeni, ugyanis engem személy szerint nem bántottak soha. Meg kell hagyni, hogy eléggé tenyérbemászó, és közönséges volt a viselkedésük, a járásuk, de ezért nem fogok gyűlölni senkit, max. nem bratyizok velük...nem is tettem, de ha az udvaron odajöttek hozzám beszélgetni, nem mentem arrébb, elbeszélgettem velük, és rájöttem, hogy vannak köztük értelmesek is. Ebben az időszakban iszonyatos felháborított az, ha valaki ócsárolta őket, és gyűlölködött, cigánybűnözésről beszélt, stb.

Aztán elkerültem Budapestre a gimibe, az aluljáróban megvettem életem első bérletét, és mikor elindultam a jegypénztártól (közben a pénzemet tuszkoltam a táskámba), odajött hozzám egy olyan tipikusan orrhangon nyávogó fiatal cigány asszony, azzal az "előretolom a s*ggemet, mert úgy előtérbe kerül a lyukam" pózzal, és kirabolt. FÉNYES NAPPAL, EGY ZSÚFOLT ALULJÁRÓBAN. És senki sem segített, és akkor már kinyílt a fülem is, a bicska is zsebemben, de igyekeztem hű maradni önmagamhoz, ahhoz, aki védi a cigányokat, kritizálja a rasszistákat. Ez sikerült is, vakítottam önmagam, becsuktam a fülem, mígnem jött ez az eset, mikor a bácsi meg akarta védeni a veteményesét, és kifeszítette az elektromos drótot + mikor nemrég újra ki akart rabolni ugyanazzal a módszerrel egy hasonló nő (de akkor már a sarkamra álltam)


Hát ma már én is általánosítok inkább. Cigányvédők: Tudjátok miért? Sajnálom azt a kevés normálisat, de inkább ők bizonygassák nekem, hogy kivételek, mint hogy én újra segíteni akarjak egynek, és akkor legközelebb lehet, hogy nem csak a pénzemet veszik el, hanem az életemet is. Egyszerűbb kerülni őket, és így megvédeni magam, mint keresni a tűt a szénakazalban, és közben belefulladni a bálába.

Igenis VAN cigánybűnözés, DE nem gárda kell ide, vagy csendőrség, vagy "koncentrációs táborok" vagy tudomisén, hanem BEISMERÉS a kormány részéről, normális és sokkal sokkal nagyobb létszámú rendőrség, plusz (amiben azért a jobbikkal egyerértek) szociális kártya, és közmunka!!!


Hogy a falusi tereprendezés csak alibi munka? Akkor te (egy korábbi hozzászóló mondta) ugyanolyan igénytelen vagy, mint egy cigány! MA Magyarország úgy néz ki, mint egy tinédzser kölyök szobája: büdös, elhanyagolt, és mindenfelé nő a penész (ország esetében a gaz). Nézz már körül! Átmész Ausztriába, és ott még a közlekedési tábla körül is kockára van nyírva a fű!! Itt meg fogják, kib*sznak az út szélére néhány virágládát a gaz alkotta "gyep" közepébe, oszt ezzel meg van oldva, majd 2 év múlva már a virágládában is csak gaz van, méghozzá trédig érő!!! Na ez lenne nekik a legjobb munka! Még az államnak se lenne plusz pénz, csak az eddig kiosztott segélyért még meg is dolgoznának!


Vona pedig egy majom! Ilyet egy politikus viccből se mondjon, hogy egy TV székházat (bármennyire is elismerem, hogy pocsék a műsor) le kell rombolni, de még átvitt értelemben se mondjon ilyet! Látszik, hogy egy bunkó, akiben lappang az agresszivitás...a mellényes akciójának pedig ugyanez volt a lényege: piszkálni a többi politikust, meg a nem jobbikosokat, és növelni a Jobbikosokban és a gárdistákban a csordaszellemet!

2010. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/125 anonim ***** válasza:
100%
Vona levette az öltönykabátot!!! Háhá!!! SZuper! :D
2010. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/125 A kérdező kommentje:
Le a kalappal Vona úr előtt!! Betartotta szavát,és a ceremónia elkezdését sem zavarta. Viszont szégyen a fideszre nézve,hogy Dúró Dóra képviselőhölgynek megvonta azt az örök élményt,hogy előolvassa az eskü szövegét! Nagyot csalódtam Orsós viktorban!!
2010. máj. 14. 15:42
 120/125 anonim ***** válasza:
Ezen élvezkedtek? Gratulálok. Annyi ész szorult belétek is, mint Vona Gáborba, azaz annyi mint egy makiba. Gyerekes a magyar politika, és gyerekesek vagytok ti is.
2010. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!