Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezentúl fekete mellényt már...

Ezentúl fekete mellényt már nem is szabad felvenni?

Figyelt kérdés
Lendvai Ildikó szerint,hasonlít a gárda öltözékre,és ezért megbotránkoztatja a tisztességes embereket.
2010. máj. 14. 04:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem cigányok vegzálására jönne létre a csendőrség, hanem a vidéki közbiztonság helyreállítására, egyébként meg csak azoknak az embereknek nincs bajuk a cigányok életmódjával, viselkedésével, akik nem élnek köztük. Egy évig éltem közöttük, Szolnok megye lepukkantabb részén. Úgyhogy én olyat hoznék létre (lehetek akármilyen rasszista trappista), hogy Cigánybűnözés Elleni Osztály, mivel gondolom te el sem bírod képzelni milyen durva a helyzet, Borsodban, Szabolcsban, Békésbe, és Jász megyében... mesélhetnék, de ezt saját szemével kell látnia az embernek. Ameddig nem tapasztaltam meg, kb. nem érdekelt a cigánybűnözés, és amikor meséltek róla, azt gondoltam túloznak, egy nagy sz@rt túloznak... a rózsadombi széplelkeket kiköltöztetném Tiszabőre vagy Nyírkátára, 1 hét után a gárda után sírnának, és a csendőrség felállítása mellett kampányolnának.
2010. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/125 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:35


Ezzel a hozzászólásoddal maximálisan egyet értek.

2010. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 anonim ***** válasza:
26%

Nem a rózadombon élek, nem is éltem soha, a szomszédom roma, és a helyi roma közösséggel jó a kapcsolatom.

Cigánybűnözés Elleni Osztály

Oké, de akkor lesz Prorestánsbűnözés Elleni Osztály, Jobbkezes Bűnözés Elleni Osztály, meg Fagylaltfogyasztóbűnözés Elleni Osztály is?

2010. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/125 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem lesz, mivel maga a "cigánybűnözés" szó létrejöttének oka van. Mivel a jobbkezesség, fagylaltfogyasztás, nem egy életforma, míg a cigány életforma az. És meg kell nézni kik követik el az erőszakos bűncselekmények nagy részét. Még sosem hallottam olyat hogy nyolckerben magyar rabolt ki magyart. Ismerős dumák talán: "mitnézel köcsög?" , "van tüzed?" << ebből jön a következő, add ide a tárcád vagy leszúrunk. Te sem mondod gondolom, hogy nem félsz ha mondjuk 6 cigány mellett mész el, akik szotyit köpködve hangoskodnak az utcán. És igen, nekem is van cigány barátom, tisztességes ember, neveli a két gyerekét, napi 12 órát dolgozik, hogy eltartsa a kis családját, nagyon jó ember, ő nem bűnöző.
2010. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/125 anonim ***** válasza:
100%
10:16 Az is érdekes, hogy a gyilkosság után a RENDŐRSÉG több féle DNS-ről beszélt. Lehet, hogy P. József kiméra. És ha Kiskunlacházát nem tartanák rettegésben a cigányok, (Répás József polgármester szerint is) talán nem arra gondolnának az emberek, hogy ők voltak az elkövetők.
2010. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/125 anonim ***** válasza:
82%

A cigány barát felemlegetése jellegezetes énvédő mechanizmus, javaslom Eliot Aronson: A Társas Lény C. munkáját.


". Te sem mondod gondolom, hogy nem félsz ha mondjuk 6 cigány mellett mész el, akik szotyit köpködve hangoskodnak az utcán"

Én nem hat cigányt látok, hanem hat szotyizó embert. Ez a nagy különbség. Nem cimkézem mindenféle kategóriák szerint az embereket.

És mi az, hogy pl jellegzetes jobbkezes életforma? De van. Követelem, hogy vizsgálják ki a jobbkezesbűnözést.

2010. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/125 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem énvédő mechanizmus, ez tény. Tényleg kívánom, hogy egyszer kerülj össze cigánybűnözőkkel, akik kiakarnak rabolni. Úgy mint kb 1 millió honfitársadat, akkor talán megérted, hogy miért gondolják így sokan ezt.
2010. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/125 anonim ***** válasza:
75%

10:16 Az is érdekes, hogy a gyilkosság után a RENDŐRSÉG több féle DNS-ről beszélt. Lehet, hogy P. József kiméra.


Vagy, lehet találtak rajta többféle dns-t ( hajszálakat, akármit) és minden elkövetőt megvizsgáltak, ezért volt a többféle dns a sajtóban. Állítom, ha bevinnénk két, véletlenszerűen kiválasztott ruhádat a laborba, legalább 2 dns mintát találnának rajta, ha nem többet. Pl elég, ha egy hajszál rádhullik a buszon.


És ha Kiskunlacházát nem tartanák rettegésben a cigányok, (Répás József polgármester szerint is) talán nem arra gondolnának az emberek, hogy ők voltak az elkövetők.

2010. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/125 anonim ***** válasza:
100%

"Oké, de akkor lesz Prorestánsbűnözés Elleni Osztály, Jobbkezes Bűnözés Elleni Osztály, meg Fagylaltfogyasztóbűnözés Elleni Osztály is?"

amíg Kuncze pajtás el nem töröltette, hivatalos jogfogalom volt, a Kádár érában is.

2010. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/125 A kérdező kommentje:
10.39! Sajnos,ha a helyzet nem változik,akkor nem is hülyeség a Cigánybűnözést,külön kategóriába kezelni!!
2010. máj. 14. 10:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!