Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Orbán Viktor Magyarorszég...

"Orbán Viktor Magyarorszég királya" politofilozófiai vonulatot valló Hújber Ferenc elméletéről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én igazából liberális elvek felé kacsintgató szabadongondolkodó vagyok, de amilyen levezetést hallottam tőle az minimum elgondolkodtató. https://www.youtube.com/watch?v=ER9TokcvjAY


Azt mondta Hujber Ferenc sztárszínész, hogy "az igazi magyar király a fehér és fekete királynak valamije". A fekete és fehér keveréke a magyarban a roma és a király, akiről beszél az a vezetője az országnak, aki pont egy tiszteletreméltó roma. Ez és egy csomó ősi mitológikus levezetés volt, aminek a vége az, hogy "az igazi magyar király, na ki?" Király=vezetője a népnek. Szerinted?


2017. márc. 25. 12:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
74%
Hujber egy drogos alak, OV meg akkor lesz király, mikor én római pápa.
2019. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Valaki bemesélte neki, hogy ük- vagy dédmama valamelyik főherceg szeretője volt, ő valójában főherceg. Persze cigánylány nem lehetett szobalány, inas és kocsis lehetett az a bizonyos "papa". Mese, mese, meskete.
2019. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!