Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Orbán Viktor Magyarorszég...

"Orbán Viktor Magyarorszég királya" politofilozófiai vonulatot valló Hújber Ferenc elméletéről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én igazából liberális elvek felé kacsintgató szabadongondolkodó vagyok, de amilyen levezetést hallottam tőle az minimum elgondolkodtató. https://www.youtube.com/watch?v=ER9TokcvjAY


Azt mondta Hujber Ferenc sztárszínész, hogy "az igazi magyar király a fehér és fekete királynak valamije". A fekete és fehér keveréke a magyarban a roma és a király, akiről beszél az a vezetője az országnak, aki pont egy tiszteletreméltó roma. Ez és egy csomó ősi mitológikus levezetés volt, aminek a vége az, hogy "az igazi magyar király, na ki?" Király=vezetője a népnek. Szerinted?


2017. márc. 25. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Tanítson minket Hujber mester!
2017. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Be kéne még hívni a médiába, hogy többet tudjunk meg tőle
2017. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

1. A fehér és a fekete keveréke nem a roma. Hány fehér európainak és afrikai négernek lett a gyereke cigány?


2. Hujber Feri nem politofilozófiai vonulatot vallott, hanem hülyéskedett.


"Képzelj el egy víziót.. mondjuk az Eurovíziót":D


Innentől kezdve nem érdemes vele komolyabban foglalkozni, mert csak össze-vissza beszélt. Tudom, lehet értelmezni mint mély gondolatokat... de nem erről van szó. Meg kell tudni különböztetni a hülyeséget az elrugaszkodott bölcsességtől!

2017. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Annyit fűznék hozzá, hogy igazából csak a te választásod, hogy árt vagy ért! Ha ezt megérted, akkor mindent megértesz!
2017. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A fekete és fehér színben minden benne van. Összefoglal mindent és ha ennek a keveréke alkotja a királyi vért, vírtust, akkor kapsz teljességet. Magyarországon nem őshonosak a négerek, nálunk a roma kultúra ivódott be a gyökereinkbe. A roma a fehér és fekete keveréke, félúton van a kettő között. Amit Hujber mondott ezek után az mind ezt támasztja alá.


Nem hülyéskedett, nem is szokott -csak terelni akartak a műsorvezetők, ez a dolguk- , el is mondta, hogy most varázsolunk a szavakban benne van a jelentés. Elmondta, hogy el kell hagynia az országot mert küldetése van. Ha te nem fogadod el a nép vezérét,akkor neked árt, ha azonosulsz a szakrális magyar királysággal, akkor akkor ÉRTed lesz. A te választásod.


Kiváló és mély gondolatok.

2017. márc. 25. 14:55
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a Hujbernek valami baja van, bocs. Sztárszínész? Őrület, hogy hova jutottunk.


Nem tudtam végignézni.

2017. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Valami Amerika összesben játszik, most is éppen forgatnak munkássága [link] [link] Elsőre felvették a Színház- és Filmművészeti Főiskolára. 1998-tól 2001-ig a Vígszínház tagja volt. Legismertebb szerepét a Valami Amerikában kapta. Több sikeres szerep után Londonba költözött feleségével. 2007-ben hazatért és szerepelt a Sztárok a jégen című műsorban. A következő évben szerepet kapott a Jóban Rosszban című sorozatban. Ekkor született kisfia, Noel is. Jelenleg a Reggeli egyik műsorvezetője.
2017. márc. 25. 16:33
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
A Jóban Rosszban elég messze áll a jó színvonalától.
2017. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem kekeckedni akarok, de a hozzáfűzött komment a javára akart szólni? Mert az írottakról nem gondolnám.


A kérdésben belinkelt "szereplésből" is látszik a szintje. Hogy ki vagy kik futtathatják, el nem tudom képzelni.


Más kérdés, hogy a riporternő lila rúzs-piros ruha válogatása sem kutya.

2017. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Véletlenül került az a betű a színvonalba. Hujberrel nincs bajom, de nem is kedvelem. Viszont profin trollkodik.
2017. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!