Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kreol bőröm, sötét hajam és...

Kreol bőröm, sötét hajam és szemem van. NEM vagyok cigány, sem félvér, sem néger. Mégis van, aki pusztán ezért elítél. Miért kell ennek így lennie?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 16:14
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Én egy félvér lány vagyok nem rég töltöttem be a 13-mat..engem szerintetek miért szekálnak éjjel nappal...persze vannak rendes emberek,lányok meg fiúk is..de a sulimba járok egy része elítél csak azért mert más vagyok..nem könnyü de ezzel is meglehet bírkózni...az ilyen fajta bunkóskódások azért vannak mert az a bizonyos személy kitünik a tömegből mert nem egy "átlagosnak" születtet de főleg azért mert nekik is valamilyen lelki problémája van és ezt valakin máson kell kiélje..viaszont ez elég szánalmas hogy nem bír megbírkózni a saját problémáival...
2012. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!