Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kreol bőröm, sötét hajam és...

Kreol bőröm, sötét hajam és szemem van. NEM vagyok cigány, sem félvér, sem néger. Mégis van, aki pusztán ezért elítél. Miért kell ennek így lennie?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 16:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
45%

"Mert az emberek nagy része tele vann előítéletekkel"


nem véletlenűl

a cigányok rászolgáltak hogy minenki utálja őket


hiba jön itt valaki

"nekem van egy ismerősöm roma és nagyon jó fej"


másnak van n+100 nem roma ismerőse aki nagyon jó fej

szóval ennyi


fogadjátok el

2010. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
60%
Én is ismerek hasonlókat. Egy cigány sincs a családjukban, mégis barnábbak, fekete hajúak, barna szeműek. Egy különbség azonban mindig akad. Igényesség.
2010. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Egyébként nincsenek görög rokonaid? Pár évtizede elég sokan idemenekültek.
2010. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
51%

17:03

Hmmm... Egy picit gondolj bele, mi lenne, ha te lennél az az egy jó fej? Nem kicsit lenne fusztráló, hogy utálnak csak a génjeid miatt. És még a képedbe is vágnák, hogy rászolgáltál..

És ha már kicsi korod óta azt hallod, hogy te egy büdös cigány vagy, akkor jó eséllyel te is így fogsz hozzáállni a dolgokhoz.

2010. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%
a normális cigány elítéli a többi cigányt és nem a magyarra fog haragudni, hanem a fajtársaira. ennyi. nehogy már nekünk még szeretnünk is kelljen őket meg önként felajánlani minden értékünket, mert még mi legyünk a bűnösek.. basszus, hihetetlen de tényleg....
2010. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
51%

"kevesebb napozás"


A kreol bőr nem a napozástól van!

2010. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%

" 17:03

Hmmm... Egy picit gondolj bele, mi lenne, ha te lennél az az egy jó fej? Nem kicsit lenne fusztráló, hogy utálnak csak a génjeid miatt. És még a képedbe is vágnák, hogy rászolgáltál..

És ha már kicsi korod óta azt hallod, hogy te egy büdös cigány vagy, akkor jó eséllyel te is így fogsz hozzáállni a dolgokhoz."



engem nem fenyeget ez a veszély

szőke kék szemű vagyok


ha én lennék az a "jó fej"

apámra ráparancsolnék hogy menjen dolgozni...

2010. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%

"engem nem fenyeget ez a veszély

szőke kék szemű vagyok"


óóó de hány szőke kék szemű alkoholista hajléktalan van.. meg drogos.. meg szimplán csak bunkó, vagy élősködő, vagy olyan akinek apuci mindent a segge alá tol és egy percet sem dolgozik életében..

tényleg ennyire felszínes vagy? az alapján ítéljük meg az embert, hogy milyen a színösszeállítása?

2010. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%
Második kétlem hogy a Jobbik rasszizmust generálna, Épp ezért nem őket támogatom mert körüludvarolják a cigányokat, munkát adnának nekik segély helyett stb. Szerintem Írtani kéne őket gázkamrákban. Éljen a Nemzeti Forradalmi Párt.
2010. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
29%

"a középiskolásoknál jön elő leginkább neonáci hajlam, de a többségük később képes túllépni rajta."


Senki sem fog túllépni rajta. Én 37 vagyok és tűzzel vassal irtom a cigányokat.

2010. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!