Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kreol bőröm, sötét hajam és...

Kreol bőröm, sötét hajam és szemem van. NEM vagyok cigány, sem félvér, sem néger. Mégis van, aki pusztán ezért elítél. Miért kell ennek így lennie?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 16:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
18%

"óóó de hány szőke kék szemű alkoholista hajléktalan van.. meg drogos.. meg szimplán csak bunkó, vagy élősködő, vagy olyan akinek apuci mindent a segge alá tol és egy percet sem dolgozik életében..

tényleg ennyire felszínes vagy? az alapján ítéljük meg az embert, hogy milyen a színösszeállítása?"


Igen. Felőlem egy szőke és kékszemű lehet tömeggyilkos is. De ha egy cigányt meglátok lemészárlom.

2010. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Én is utálom a cigányokat.Közvetlenül és közvetve is volt problémám velük.Megértek mindenkit aki a pokolba küldené az összes semmirekellő ingyenélő antiszociális cigányt.És pontosan ezért fáj annyira, hogy pusztán a bőrszínem miatt azonosítanak velük.Nincsenek sem görög, sem más nemzetből való rokonaim.23 éves vagyok, jogi egyetemre járok, normálisan öltözködöm és rendes nevelést kaptam.Nem tartom igazságosnak, hogy így büntetnek valamiért ami NEM vagyok!
2010. máj. 5. 18:34
 23/31 anonim ***** válasza:
33%
Festesd be a hajad, és van kék kontaktlencse is!
2010. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
30%

"óóó de hány szőke kék szemű alkoholista hajléktalan van.. meg drogos.. meg szimplán csak bunkó, vagy élősködő, vagy olyan akinek apuci mindent a segge alá tol és egy percet sem dolgozik életében..

tényleg ennyire felszínes vagy? az alapján ítéljük meg az embert, hogy milyen a színösszeállítása?"



mennyi?

szőkéből és kék szeműből nincsen sok főleg nem fiúk közt

ráadásul nekem nagyon világos kék :))


a statisztikát állítanánk több a barna haj barna szemű (és ennek permutációi) csöves drogos stb



nem számít kinek mit raknak a segge alá


egy kekszemmel és szőke hajjal megáldott egyén sokkal esztétikusabb mint egy fekete cigány


ez van


"az alapján ítéljük meg az embert, hogy milyen a színösszeállítása?""


pontosan

a cigányok meg külön rá is szolgáltak erre

2010. máj. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Festesd be a hajad, és van kék kontaktlencse is!"


az csak eltakarja a valóságot

ráadásul sötét brana fekete szemből nem lesz világoskék egy kontaktlencsétől


egy cigányból nem lesz szalonna tehát :))

2010. máj. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Ez így van.Ahogyan a cigányból sem lesz magyar ember egy hajfestés, vagy egy kontaktlencse által, úgy a magyar emberből sem lesz cigány azért mert kreol a bőre.
2010. máj. 6. 08:16
 27/31 anonim ***** válasza:
A Jobbik generálja a rasszizmust, igen... Ezt a f@szt! Rasszizmus már az őskor óta van, csak akkor még nem létezett szociológia, és nem nevezték rasszizmusnak a rasszizmust. De kövesd nyugodtan a birkanyájat, és mondd tovább a baromságaidat, hogy jobban leégesd magad, te agyatlan balf@sz, úgyis jól áll neked, és ne vedd észre, hogy a Jobbiknál vannak jóval nagyobb problémák (amit remélhetőleg a közeljövőben hivatalba lépő kormány sikeresen kezelni fog, de ebben én is csak reménykedni tudok...). A hülye antifasiszta haverjaid is rasszisták, csak hogy tudd, s€ggarc!
2010. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem kell így lennie.
2010. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Miért? Ha néger lennél, vagy cigány, akkor helyes lenne ez így?
2010. máj. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Azt hiszem teljesen egyet kell értsek.Nem volna...
2010. jún. 14. 12:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!