Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kreol bőröm, sötét hajam és...

Kreol bőröm, sötét hajam és szemem van. NEM vagyok cigány, sem félvér, sem néger. Mégis van, aki pusztán ezért elítél. Miért kell ennek így lennie?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 16:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
Az öcsém is ilyen alkat,igaz ő még kicsi remélem mire felnő nem lesz ilyen problémája. :(
2010. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Mert a Jobbik generálja a rasszizmust! Ma már mindenki cigány,aki nem fehér bőrű,vagy ha neve Orbán,zsidó ha a neve német stb. Ezen kellene változtatni,akkor nem itélne el senki senkit.
2010. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg azt a több tízezer cigányt aki miatt ez kialakult. Létezik a társadalomban egy bizonyos távolságtartás, utálat, undor a cigányokkal szemben, és aki már messziről hasonlít rájuk, azon ott a bélyeg...
2010. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Mert a Jobbik előtt talán nem létezett rasszizmus?Hogy lehet valaki ennyire korlátolt?pff
2010. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%

simán korlátolt lehet. hidd el, ez a "normális" sajnos.


ugyanazt tudom írni a kérdezőnek amit sokaknak. köszönd a többi cigánynak a 90%-uknak. ennyi ne minket b.szogass azért, mert önvédelemből előítéletesek vagyunk.

2010. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
A cigányok nagy része (nem mindegyik) bűnözésből él, valamint műveletlenek, ennél fogva mérhetetlenül ostobák. Miattuk alakult ki a mostani helyzet. Csak vannak agyatlan barom liberálisaink, akik szerint csak meg kell értenünk őket. De mit értelmezzek azon, amikor védtelen embereket szurkálnak agyon? Vagy amikor csak úgy belémkötnek hatan, mert elmegyek mellettük az utcán? Nekik köszönd ezt.
2010. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%
amúgy nekem nagyobb orrom van. ezért szakközépben folyamatosan lezsidózott 1-2 srác. Most akkor kezdjek el hőzöngeni?
2010. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

16.23, gratulálok körültekintésedhez!

A Jobbik, mint párt 2003-ban alakult, elődje, a Jobboldali Ifjúsági Közösség úgy tudom, 1999-ben. Igazán csak tavaly erősödött meg, az EP-választás kampányában. Szerinted azelőtt nem utálta senki a cigányokat? Dehogynem. Legfeljebb nem merte kimondani.

2010. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
54%

biztos cigánynak néznek


a cigányok meg kiérdemelték


kevesebb napozás

2010. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%
Mert az emberek nagy része tele vann előítéletekkel, és csak azt látják, amit láttatnak velük. Ismerem a problémádat. Nincsenek cigány felmenőim, rokonaim (ha lennének nem szégyellném őket, arról senki nem tehet, hova születik), mégis időnként annak néznek. De most, hogy egyetemre jöttem, már kíváncsiságból kérdezik meg a többiek, nem rosszindulatból :) Te hány éves vagy? Általános iskolában még mindenkit csúfolnak, aki hagyja magát (kövér, sovány, szemüveges, akármilyen), a középiskolásoknál jön elő leginkább neonáci hajlam, de a többségük később képes túllépni rajta. Legalábbis én így tapasztaltam. Próbálj meg túllépni rajta, és ne háborodj fel rajta, azzal csak nagyobb támadási felületet hagysz.
2010. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!