Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint rendőri brutalitá...

Bumbi02 kérdése:

Akik szerint rendőri brutalitás volt 2006ban, azok szerint mi lett volna akkor és ott a megoldás?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 14:25
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Ha a rendőröknek lett volna egy csepp eszük is,a nép mellé állnak és akkor megdőlhetett volna a kormány.

De ezek tovább nyalták a politikusok s...ét,közben sipákolnak,hogy a fizetésük kevés.

2010. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
ezt remélem csak viccből irtad.. hogy a rendörök a "tüntetök" mellé álljanak... akkor valószinü mozgositották volna a katonai eröket a rendör+tüntetö csoport ellen, és akkor ök is álljanak oda? meg mindenki nem? hülyék vagytok hogyha képesek vagytok elvárni 150 rendörtöl (nemtudom mennyien voltak ott) hogy kockáztassák a megélhetésüket és az állásukat azért mer van ott 100 hülye aki csöcselékként tombol... jah.. jönnétek most azzal h a hazáér meg kell tenni... meikötök adná fel a munkáját ugy hogy otthon 3 gyereket és a feleségét el kell tartania? a haza érdekében? nem hinném h sokatok...
2010. máj. 8. 13:54
 23/45 anonim ***** válasza:

"Ha a rendőröknek lett volna egy csepp eszük is,a nép mellé állnak és akkor megdőlhetett volna a kormány."


Milyen NÉP?

Nem a nép balhézott, hanem pár ezer "hazafi".

Ha kimentek volna mondjuk 1-1,5 millión tüntetni, neadj'Isten elkezdtek volna sztrájkolni, akkor a kormány lemondott volna balhé nélkül.


Na, az lett volna a NÉP akarata, nem ez a pár ezer balhézó csőcselék.

2010. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Aki itt csőcselékezik,ott volt bármelyik helyszínen is?

Nem hiszem,akkor nem mondana ilyen baromságot.

Én pl.ott voltam a Köztársaság téren(mielőtt belém kötne valaki:ott laktam).

Kimentem a kutyámmal a térre,mint minden este.Annyit láttam,hogy gyűlik a pártház előtt kb.100 ember.Normális,kultúrált emberek,a szomszédaim,dolgozók,nyugdíjasok stb.SENKI nem kiabált,nem balhézott,beszélgettünk.Egyszer csak a rendőrök üvölteni keudtek a hangosbemondóba,hogy oszoljunk,mindenki hagyja el a teret.Legtöbben el is indultunk,mire ezek a szemetek elkezdtek könnygázt hajigálni a tömegbe.Lehúzódtunk végül a Jimmy Pub elé.Ott már lovas rendőrök is voltak,ütöttek mindenkit,akit elértek.Mi behúzódtunk pár szomszéddal egy kapualjba,és becsuktuk a kaput.Erre a lovas rendőr elkezdte ütni a kaput és ordított befelé,hogy "gyertek ki,f...szopók!".

Közben a kint rekedtek sem csináltak semmit,nézték előbb az eseményeket,utána menekültek.Egy férfi feltartott kézzel kiabált,ne bántsák,mert csak a testvérét keresi.A férgek leszorították az utcára és úgy összeverték,hogy a mentő vitte el.

Ennyit a drága jó rendőrökről.Egyébként itt,ha bejelentesz egy bűncselekményt,ki sem jönnek.Azt hazudják,hogy már indulnak,de soha nem érnek ki.

Ez többször is előfordult már.Verik a mellüket,hogy csökkent a kerületben a bűnözés,közben a bejelentések egy részére nem kegyeskednek kifáradni.

Na ezért (is) gyűlölöm őket.

2010. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Ja és az,hogy nem ment ki az utcára egymillió ember,csak annyit mutat,hogy agymosott birka nép a magyar.
2010. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

ez jó... nem az a a 100 ember a hülye ameik bontja a rendet, hanem az a 10 millió ameik nem... gondolkozz néha mielőtt irsz:)))


amugymeg ilyen meséket én is irhatnék,de nem teszem, mer nincs rá szükség hogy hazudozzak... a tények magukért beszélnek...h ha annyian ott lettek volna a csöcselék közt mint ahányan irjátok már meg se mertek volna támadni titeket a rendörök....normális ember kikerüli jó messziröl az ilyen helyzeteket... és be ne magyarázd már h nem 100 hülye hözöngött az utcán és élte ki destruktiv vágyait hanem 100 rendör parádézott és élte ki agressziv vágyait.... ez elég erös tulzás...


annyira szánalmas hogy egy ennyire egyértelmü dolgot (párszáz ember tört zuzott és támadta a rendöröket) képesek vagytok megmagyarázni hogy az nem ugy volt hanem mindenki kutyát sétáltatott (miér nem láttam egy videon se kutyát vagy porázt?) virágot szedtek (csokrokat se igazán találtam) valamint a közértből tartottak haza(a kezekbe csak követ láttam egy szatyrot se)

2010. máj. 8. 15:31
 27/45 anonim ***** válasza:

Te ott voltál?Nem hiszem,mert nem írnál baromságokat.

Az a szánalmas,hogy beszopjátok,amit a néphülyítő hazudozik.

Ami ugye nem az igazságot fogja elmondani,hanem ami az uralkodóknak jó.A sok barom meg azonnal beszopja,amit mondanak,erre vannak idomítva.

Meg az a szánalmas,hogy azokat a rendőröket véditek,akik SEMMIT nem tesznek értetek.

Egy példa:Édesanyám kis cipészműhelyébe bement három kátrányos helyzetű,megtámadták.Anyukám dulakodni kezdett velük,megsérült(erről a 8 napon túl gyógyuló sérülésről látlelet is van).A rendőrök azt hazudták,nincs autó és nemtudnak kijönni(ha megvertük volna a romákat,biztos hogy rögtön 1000 jött volna ki).Bementünk az orvos után feljelentést tenni.2 hét múlva jön a papír,hogy a LOPÁS(!!!)bűncselekményét lezárják tettes hiányában.

Ez az ügy ugye eleve RABLÁS volt,8 napon túl gyógyuló sérüléssel.

Szóval csak ennyit a szent rendőrségünkről.

2010. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
kifogytunk az érvekből ezé támadjuk a rendörséget másoldalról? igen, valószinü hogy vannak ien esetek bár sokukban kételkedek...és igen vannak hülye rendörök, szemét rendörök, ugyanugy mint hülye és szemét orvosok,jogászok,eladók,utcaseprök,közgazdászok,villanyszerelök és stb...
2010. máj. 8. 16:00
 29/45 anonim ***** válasza:

Egyszer éjjel sétáltam a téren a bullterrieremmel.

Egyszer egy bokor alól azt hallottam,hogy "segítség,segítség!".

Bementünk a bokrok közé a kutyával,és találtunk ott egy vérben fekvő embert,aki elnyöszörögte,hogy leszúrták.

Telefont nem szoktam hordani,a sérültet nem akartam otthagyni,így szóltam egy csoport fiatalnak,hogy a nyilvános fülkéből hívják a mentőket és a rendőrséget is.

Vártam,de nwem jött senki.Később,kb.negyed óra múlva arra tévedt egy járőröző rendőrautó.

Jeleztem nekik,kiszállt egy tahó,mutatom neki a sérültet.

Rohadtul nem érdekelte,arról ugatott,miért nincs a kutyán szájkosár.

Közöltem vele,azért,mert ha visszajön,aki ezt a pasit leszúrta és engem is le akar szúrni,ő fog előnek elszaladni,nehogy szegény bűnöző úr jogai megsérüljenek,csak a kutya fog megvédeni.

Erre elkussolt,úgy látszik,az ő szellemi szintjéhez is elért a mondandóm.Végül a sérült kórházba került,tudtommal túlélte,nem a rendőrnek köszönhetően.Tőle ott halhatott volna meg,fontosabb volt a kutya miatt jártatni a pofáját.

2010. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Összemossuk a dolgokat ez így nincs jól.Pár ember teszem azt randalírozott és ezzel summázzák hogy ezért tették amit tettek a rendőrök.Csakhogy futballmeccseken is mindig a nyugdíjasok és a tizenévesek kapnak gumibotozást mert pár szektorral arréb nem bír magával pár hool(ált tényleg így van)


Mi ez adj király katonát? Valakik mesebesítettek xszámú rendőrt ezért bosszúból begyűjtünk pár embert a másik oldaltól azaz a NÉPből??? A turisták csak pislogtak miért pofozzák őket le a gíroszra várakozás alatt...

A rendőrök meghát elég sunyik voltak.Tisztában voltak vele hogy a kormány és a média az ő pártjukat fogja fogni és nem átallottak ezzel visszaélni.Azt kell elkapni aki vét a törvény ellen ha nem sikerül akkor pancser vagy és pont.De ez a látványos kvótaszerű előállítgatás ugyanmár...

2010. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!