Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a halálbüntetéshez...

Mit szóltok a halálbüntetéshez? Baj lenne ha visszaállítanák?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 09:23
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
felőlem kaphatnak egy saját szigetet is, ahol élhet mindegyik ahogy akar, ha az szökésmentes, egy szigetre bedobni minden rabot és csá. akkor okés, de sajnos nem lenne szökésbiztos.
2010. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
támogatnám. nekik joguk van elvenni más életét? szemet szemért. mi tartsuk el őket a börtönben, hogy aztán 20 év múlva kiengedjék? én a szigorúbb büntetéseket támogatom. az arab államokban ha valaki lop levágják a kezét. néhány embernél megcsinálták, a többi 80szor is meggondolja, hogy lopjon-e. nem azt mondom hogy idehaza is ezt kéne, de az sem állapot, hogy minden pillanatban azon kell gondolkodni hogy ha itt hagyom a biciklim lezárva vajon mikor viszi el egy cigány. hiszen visznek mindent, ami mozdítható, aztán ha el is kapják őket jön egy ejnye-bejnye és elengedik, mert a rendőrnek sincs kedve velük szarakodni, ez tény. igenis szigorúbb büntetést kéne kiszabni.
2010. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 Dymo ***** válasza:
100%
támogatnám,kár hogy az EU meg a többi nem engedné :S
2010. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Visszahoznám!

Egyetértek az előttem szólókkal, miszerint: Mi tisztességesen dolgozó állampolgárok fizetjük mindenüket. Fizetjük az őrt -akinek veszélyben van az élete- fizetjük a kóceráj fenntartását , az élelmezésüket, a kényelmükhöz szükséges extrákat....Lediplomáznak ingyen, Kondiznak ingyen...Nekem nincs havi 5000 Ft-om, hogy tudjak edzeni!

Ha nem lesz állami támogatásom a továbbtanulás se fog menni...Ők meg embert ölnek és jobban élnek, mint a többség...Ez nem igazság! Aki bűnös Bűnhődjön!

2010. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Eu azért nem engedné mert náluk nincsenek így elszemtelendve. Fel sem fogják nálunk milyen állapotok uralkodnak.
2010. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
persze, h nem fogják fel. folyamatosan a hazugságokat mutatják kifele a politikusok. tiszta szovjetunió.
2010. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
0%
miért nem büntetik a cigányokat tán jóba van a bíróval? te...hát mindenkire vonatkozik a szabály .meg látszik hogy rasszista módon gondólkóc
2010. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Ahogy elkezdtem olvasni a hsz-eket, látom, röpködnek itt rendesen a 10 év és 30 év fogalmak... utánanézett már valaki, mennyi a tényleges életfogytiglan, illetve mennyit lehet emberölésért kapni? Na meg annak, hogy ha valamit 10 évvel lehet büntetni maximum, mennyit kap azért az elkövető? Illetve amennyit megkap /mondjuk a max. 10 évből esetleg ha 6-ot/, azt még jó magaviseletért felezik, harmadolják... hol van itt a 10-30 év?? Igazságszolgáltatásban dolgozom, de még nem láttam olyat, aki 19 évnél tovább ült volna, az az illető is még a régi rendszerben lett bebörtönözve különös kegyetlenséggel elkövetett emberölésért.

Jah, azt hallottátok, hogy a börtönből a rabok szabadságra mehetnek, ha jó a magaviseletük? A szabadság egy hét is lehet...

2010. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 BlackSword ***** válasza:
0%

Én nem állítanám vissza, vagy pedig csak nagyon sarkított helyzetekben, mint pl a terrorizmus, hazaárulás...

Más esetekben nem lenne visszatartó ereje.

Aki éhezik és azért követi el, az akkor is fog, mert élni akar...

Akinek nincs rá oka, anna az egész csak egy fogócska...

Aki viszont őrült, az fel sem fogja a tettei következményét... Az őrültségnt tartott őrület belülről logikus... ergo ártatlannak fogja magát tartani...

2010. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
te sem olvastad el amit írtunk:) jellemző.
2010. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!