Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a halálbüntetéshez...

Mit szóltok a halálbüntetéshez? Baj lenne ha visszaállítanák?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 09:23
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

nem is nekem kell kibírnom, nem vagyok bűnöző alkat.


tehát te már fegyházban csücsültél, hogy ennyire tudod?


mellesleg jah egy gyengébb ember lehet, h összeroppan tőle, de nagyon sokan úgy élik túl, hogy utána folytatják tovább.

2010. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
10 év börtön után minden ember leépül mind fizikailag,mind szellemileg,
2010. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
19%
gondolod hogy csak cigányok ölnek ? nem csak az a baj hogy azok vannak fel fujv a nem cigány csinálhat akármit az nem akkora gond .
2010. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
én visszahoznám, gondoljatok bele egy olyan esetbe, hogy ne adj Isten, a lányotokat, vagy anyukátokat megerőszakolnák, majd megölnék, egy ilyen embert még etessek élete végéig az adómból??? persze aki mondjuk vétlenül ölt, arra nem csak az ilyen nagyon súlyos bűntényekre
2010. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
én nem osztom ezt a véleményedet, nem írom le újra, ha gondolod csak ismételgessed a mondataidat valódi érvelés helyett. ha leültél 10 évet a hűvösön és leépültél szellemileg, akkor elfogadom, hogy nem tudsz érvelni.
2010. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

"gondolod hogy csak cigányok ölnek ? nem csak az a baj hogy azok vannak fel fujv a nem cigány csinálhat akármit az nem akkora gond ."


nem nem csak a cigányok ölnek, de őket nem büntetik úgy mint a magyarokat, illetve nem is használ nekik úgy. amúgy ugyanúgy elítélem mind2 fajta bűnözőt.

2010. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
44%

Azért ne keverjük már a börtönt a fegyházzal... Aki embert öl, azt valószínűleg nem fogházra vagy börtönre ítélik...

A halálbüntetésnek semmi értelme sincs. Aki - mint fentebb volt olvasható - valakit tudatosan, akarattal megerőszakol majd módszeresen kivégez, azt a legkevésbé sem fogja érdekelni, hogy esetleg halálbüntetést kaphat érte.

A dohányosokat érdekli az, hogy akár tíz éven belül is belehalhatnak, hogy dohányoznak? Vagy a drogosokat érdekli, hogy csak egyszer lőjön többet a kelleténél, egyszer ne legyen elég tiszta az anyag? Nem. Mert élvezetből teszik és az élvezeti értéke nagyobb (vagy fogalmazzunk úgy, hogy a szervezet elvárja), mint az esetleges következmények.

Engem biztos, hogy elrettent a halálbüntetés, de amúgy sem szándékoztam embert ölni. Viszont aki tényleg módszeresen, élvezetből teszi ezt, annak ez olyan, mint a kávé.

2010. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Támogatnám a halálbüntetést. Aki embert öl tudatosan, bármikor megteheti újra, és az ember amíg a gyilkos él, csak retteg tőle, bármikor kiszabadulhat, sőt ki is engedik. Miért féljenek ártatlanok és miért etessük, őrizzük őket?
2010. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

"ma 10:12":


nem olvastad el a hozzászólásainkat, hogy miért is jó a halálbüntetés ugye? nem a büntetés a lényeg.

2010. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
itt nem aza lényeg, hogy lesz@rja, hogy meg hal-e vagy nem, hanem az, hogy ne éljen tovább az én pénzemből, ha esetleg jó magaviselet miatt kijön, ne gyilkolhasson tovább, és amúgyis, ilyennek semmi keresni valója nincs az emberek között, legyen az börtön vagy fegyház.
2010. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!