Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek lételeme a Fidesz és...

Akinek lételeme a Fidesz és tagjai szidása, mi jó nekik ebben?

Figyelt kérdés
Nagyobb embernek érzi magát?Kiadja a gőzt?Csalódott a saját pártja bukásán?Irigy?Megváltoztat valamit a nyűglődése?Azt hiszi ezzel tesz az országért bármit?Unatkozik?Vagy valami normális ok?
2010. máj. 1. 09:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A hatalmi viszonyok megváltoztak ugyan, de válasz helyett visszakérdeznék: És az MSZP szavazók gyalázása milyen leki kielégülést nyújt????
2010. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem nyújthat ilyet.De ki tudja?Azért ami ezek az embereknek köszönhetően létrejött pár éve, világválságnak titulálva(tévesen beállítva)megérdemlik a napi emlegetést,mert nekik köszönhető,mivel ők szavaztak a Mszpre.De, nekem pl. nem célom ezt szajkózni mindenhol,minden nap,mert inkább elfelejteném gyorsan ezt a létformát!
2010. máj. 1. 14:06
 23/30 anonim válasza:

Nah megszólaltak a jobbikosok, azt se tudják mennyi 1+1

hagyjuk

jók vannak most jó helyen

csak azt bánom,hogy akik nem rájuk szavaztak,azoknak is jó lesz

élvezném,ha ezeket lehetne tovább sanyargatni,mert nekem már rohadt elegem volt ebből

2010. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
hogy mi a jó ebben? szerintem semmi. inkább pótcselekvés, remekül eltereli a figyelmet a valódi hibákról. de ez nem csak a fideszgyűlölükre, hanem mindenkire igaz. pontosabban minden pártfanatikusra aki mindent rögtön elhisz, amit az imádott pártja mond. vagyis ha valaki végiggondolja, hogy az ő értékrendjének melyik párt programja felel meg, majd ezek után állást foglal, azzal nekem semmi bajom. de ha vki csak azért hülyézik, mert ő mást gondol, azt ostobának tartom. legyen az mszp-s vagy fideszes vagy bármi más.
2010. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"csak azt bánom,hogy akik nem rájuk szavaztak,azoknak is jó lesz

élvezném,ha ezeket lehetne tovább sanyargatni,mert nekem már rohadt elegem volt ebből"

Ez a bajom a Fityeszesekkel. Ők nem Magyarország lakosságának a javát akarják, hanem a Fidesz javát.

Üdv: Egy ember, aki nem ment el szavazni

2010. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Azért szidják a Fideszt, mert mind barom kommunisták, és nem bírják elviselni, hogy elvesztették a hatalmukat. Gondolj bele, 4 évet leszámítva 60 éve vannak a pirossak hatalmon. Szerinted mekkora válság számukra, hogy ekkorát buktak?
2010. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, ti, fideszesek (ez nem tulajdonnév, nem írandó nagy kezdőbetűvel) úgy gondoljátok, hogy aki nincs veletek, az ellenetek van (pedig ez nem igaz, de ezt tükrözi az is, hogy minden választ, aki nem isteníti Viktor császárt, azt lepontozzátok például egy ilyen kérdésben). A szavazásra jogosultaknak közel 40%-a nem ment el szavazni, vagy üresen adta be a lapot, mert nem talált megfelelő alternatívát a lehetőségek között. Ez azt jelenti, hogy az összes szavazásra jogosult közül csak kb. 40% (ez a közel 60% 2/3-a) támogatta Viktor császár személyi kultuszát, ez kevesebb, mint a fele a szavazásra jogosultaknak. A szavazók majdnem 2/3-a nem támogatja a fideszt (nem érdemlik meg a nagy kezdőbetűt, mert nem jobbak az mszp-nél).
2010. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Úgy hozta a Sorsom, hogy a magyaron kívül, eszmélésem óta értem a francia és az angol nyelvet is, így eredetiben olvashatom a mérvadó Világsajtót és ezzel a töblettel élve igyekszem a lehető legjobban tájékozódni, de merem állítani, hogy személy így még nem osztotta meg egy ország szavazótáborát, mint hazánkét, a III. Magyar Köztársaság 4. (és majdani 9.) miniszterelnöke, A Fidesz Magyar Polgári Szövetség első és jelenlegi elnöke.

Kétféle állampolgárunk lett: Az egyik része isteníti, a másik gyűlöli. Nem a pártja a szeretet tárgya, illetve a célpont, hanem a személye maga. Kérdezem én: Rendben van ez így?

2010. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Mérvadó Világsajtó, LOL.
2010. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A LOL-t nem értem, így arra nem tudok reagálni.

A valószínűleg kigúnyolni szándékozott informció-éhségre azt válaszolom, hogy a különböző külföldi országok, különböző pártlállású napi- és hetilapjaiból az ottani belpolitikai hangulatot próbáltam és próbálom meg megismerni. Magyarország, mint hír annyira elenyésző, hogy azt nem hoznám fel érvként egy ilyen témához történő hozzászóláskor.

2010. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!