Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek lételeme a Fidesz és...

Akinek lételeme a Fidesz és tagjai szidása, mi jó nekik ebben?

Figyelt kérdés
Nagyobb embernek érzi magát?Kiadja a gőzt?Csalódott a saját pártja bukásán?Irigy?Megváltoztat valamit a nyűglődése?Azt hiszi ezzel tesz az országért bármit?Unatkozik?Vagy valami normális ok?
2010. máj. 1. 09:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
32%
a fidesz ki lesz baxva innen.
2010. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
32%
A fidesz egy rákos daganat a nemzet testén és ha nem vágjuk ki időben, elburjánozhat.
2010. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó hírem van nekik!Még meg sem alakították a kormányt, de mihelyst kész, már szidhatják is kereken négy esztendőn át!Ez egy jó elégtétel a gyűlölködésért cserében!Tehát négy évig,minden nap,minden órája,minden perce,minden másodperce ebben az örömben teljen nekik!Kinek nagyobb az öröme?Aki szidja azért mert kormányozhat?Vagy akit szidnak,mert nem kormányozhatnak miatta?Tehát:mindenki boldog!
2010. máj. 1. 11:00
 14/30 anonim ***** válasza:
56%
Úgy is ki lesznek onnan baxva. Sokáig nem fognak kormányozni. :D
2010. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
29%
Dr Morvai Krisztina az új államfőjelölt. Orbán meg ki lesz vágva mint a macska xarni.
2010. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Ezt nézzétek meg! Ezt a rohadalom gyurcsányt kell nekünk őriztetni:

http://www.youtube.com/watch?v=dVHK8OE7Hs0&feature=player_em..

2010. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, nem tudom, mire vagy felháborodva, de én azt vettem észre, hogy amióta a fidesz és imádott Viktor császár megnyerte a választást (bár még nem is alakítottak kormányt), a talpnyaló istenítő szimpatizánsai folyamatosan szidják és gúnyolják a többi párt szimpatizánsait. Szerinted ez olyan nagy példamutató viselkedés?
2010. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Szerintem meg saját magatokat nevettetitek ki.Addig piszkálódtok, amíg reagálnak, aztán meg fel vagytok háborodva!Erre gondolsz?Nem jött be ez a választás nektek.Ellenzék lett a vége, pedig nem másodiknak készültetek a választásokon, de csak harmadik lett a pártotok a végső elszámolásnál.nem tudjátok megemészteni ezt?Na ezt csak azért, hogy legyen igazad...De legalább nem koholmány és valóságtartamban sem köthetsz bele...De nézz körül,nem anyáztam Vonát, sem mást, ti meg ezt teszitek egyfolytában és az emberek neveit kis kezdőbetűvel írjátok,ami nem vall nagy észre.Szegény kis Nemecsek Ernőt is ok nélkül sértegették, de hát ilyenek vagytok ti igaz árja magyarok.
2010. máj. 1. 13:04
 19/30 anonim ***** válasza:
Szerinted voltam szavazni...?
2010. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
És még én kapom, fel a vizet.
2010. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!