Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek lételeme a Fidesz és...

Akinek lételeme a Fidesz és tagjai szidása, mi jó nekik ebben?

Figyelt kérdés
Nagyobb embernek érzi magát?Kiadja a gőzt?Csalódott a saját pártja bukásán?Irigy?Megváltoztat valamit a nyűglődése?Azt hiszi ezzel tesz az országért bármit?Unatkozik?Vagy valami normális ok?
2010. máj. 1. 09:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%

Ha hiszed, ha nem, nem minden embernek tetszik, hogy a Fidesz nyert, főleg, hogy 2/3-ot kapott.


Ne mondd, hogy a jobboldaliak nem csúfolják az MSZP tagjait. A hír meg echo tévén szabályos "MSZP-paródiák" mennek.

2010. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
A fidesz azért irtja a magyarságot, hogy a betelepülő zsidóknak olcsón tudjon lakást biztosítani.
2010. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltatok.Ez engem nem érdekel.
2010. máj. 1. 09:34
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
Jó akkor válaszolunk. A fidesz fennállása óta rombol, pusztít és irtja a magyarságot, tenyészti a cigányokat. Szerinted dicsérni kellene? Igen , minden magyar embernek érdeke és lételeme hogy a fidesz végre el legyen taposva.
2010. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
10%

ti fideszesek talán a 8 éven át kussoltatok meg jópofát vágtatok az mszp diktatúrához?


hát mi sem vágunk jó képet most ehhez a szarhoz ami jött.

2010. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
65%
Meg van róla győződve hogy neki van igaza és a többi ember hülye (nem mintha ez nem lenne igaz, viszont természetesen teljes mértékben sem igaz). Ez frusztrálja, és az is, hogy hiába tájékozódik és tölt el rengeteg időt a politikai/gazdasági folyamatok feltérképezésével és megértésével, nem ér semmit a szavazata, mert a sok hülye tömegember leül a TV elé és az alapján dönt hogy hogy miket hazudnak neki napról napra. A Jobbikosokat is ugyanez zavarja hogy a sok birka egyszerűen beveszi hogy fasiszta párt csak azért mert a TV-ben azt mondták.
2010. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hát értem.Még semmi nem jött...Konkrétan csak a sebeiteket nyalogatjátok, mert nincs meg a beígért hatalom...Ezt most a Fidesz-KDNP alakítja, ti pedig pofára estetek...Ez nagyon fáj nektek.Ha valaki állást foglal valamiben,akkor azt szidja ami tényleg rossz,ne azt ami még nincs is!Ezért vagytok buták mint a sárga föld és ezzel a szidás-hordással élitek ki a nyomorék lényetek szegénységét!Persze,most jön az:leváltották a Fideszt(na azok normálisak voltak?)Meg nyolc évig szidták az ellenzéket...Simán átlátható:Orbán és Fidesz gyűlölet éltet benneteket.Mszp volt tagok a Jobbikban.Akiknek csak az az érdekük,vesszen a Fidesz,vesszen Orbán,bármi áron!Hát most végre ez nem jött be!Most jön négy békés év,ami tartalmas lesz,aztán meg megint leváltják őket és jönnek a volt Mszps tagokkal átszőtt párt ténykedése,amit már most kezdjek el ócsárolni?Vicc...
2010. máj. 1. 09:52
 8/30 anonim válasza:
16%

Négy év múlva megint a Fidesz fog győzni,mert nekem mégegyszer nem kell csaló. lopó , hazudozó, a dolgozókat kizsigerelő xar mszp...

és ezt rajtam kivűl még nagyon sokan igy gondolják, lásd választási eredmények

súlyos vereség

éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%

Kérdezőnél a pont.

A pszichiátria frusztrációnak, bizonyos eseteit skrupulusnak hívja. (Ezzel nem azt akarom mondani, hogy kezeltessék magukat az Orbántól rettegők, de azt igen, hogy TESSÉK TÁJÉKOZÓDNI nem csak 168 órából, meg Klubrádióból, meg Népszavából. Ezek ugyanis ügyesen beültették a fogyasztóik agyába, hogy OVi egy hataloméhes duce, akitől félni kell. Én nem szeretem a Fideszt, de semmi félelmeteset nem látok OVi-ban, és a környezetében is legfeljebb csak egyes embereknél a butaságot.)

2010. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint azoknak az elvakult fideszeseknek azok szidásában, akik nem szavaztak imádott fideszükre és Viktor császárra...
2010. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!