Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtam kívül más is szánalmasn...

Rajtam kívül más is szánalmasnak tartja, hogy ha nem vagyok fideszes, akkor ők kapásból lekomcsiznak, elvátársaznak, szociznak, stb?

Figyelt kérdés

És ezek hiszik, hogy demokratikusak, nem gyűlölködőek?


a kérdés nem az elvakultabb fideszeseknek szól, hanem a normális embereknek.


2010. ápr. 28. 12:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
ennyi erővel azok sem akik szerint téged a zsidók. kb egy szinten vagy velük.
2010. ápr. 28. 13:33
 12/24 A kérdező kommentje:
mármint a zsidózókkal.
2010. ápr. 28. 13:34
 13/24 anonim ***** válasza:
35%
miért közlöd velük ,hogy nem vagy fideszes?
2010. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
ha nem ugyanazt mondom mint ők, ha megjegyzem, hogy nem értek egyet a fidesszel vagy a szimpatizánsok egy részével, akkor azzal elárulom, hogy nem vagyok fideszes. főleg, mert elég nehéz lenne műsképp beszélgetni.
2010. ápr. 28. 13:45
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki nem Fideszes,az teljesen OK,de azért azt sem kellene hagyni,hogy a komcsik meglapulva a tisztességes közösségekben folytassák a kártékony tevékenységeiket!Manapság a szocik szeretik,ha nem ismerik fel őket,de meg is értem,hogy menekülnek a fény elől...
2010. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Következő órára, milyen kérdéssel készültél? Esetleg ez: Szánalmasnak tart-e engem az a sok szánalmas, tájékozatlan, ember, aki szánalmasan megszavazta a 2/3-ot és most szánalmasan örül a szánalmas fidesz győzelemnek?
2010. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
kérdező mindegy mi vagy, csak jobbikos ne legyél.
2010. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Rólam senki sem, még a családom sem tudja, hogy melyik pártra szavaztam. Senkinek semmi köze hozzá, ez magánügy, ne a politikai nézetem alapján ítéljenek meg/el.
2010. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező...őszintén...MIT VÁRSZ A FIDESZESEKTŐL?:) Hogy meghagyják szó nélkül a dolgokat?...szép álom lenne:)
2010. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

valószínűleg nem azért komcsiznak le, mert nem vagy fideszes hanem mert mszp-s vagy, nem? én mondjuk gyűlölöm az mszp-t, de ha valakiről kiderül hogy nem fideszes akkor nem az az első reakcióm, hogy na te komcsi, hiszen van még néhány párt.

és igenis ha valakiről kiderül hogy fideszes mindjárt jön hogy zsidó talpnyaló, holott én személy szerint sosem gyűlölködök, mert nem látom értelmét. biztos ennyit tudnak.

2010. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!