Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok szánalmasnak,...

Nem tartjátok szánalmasnak, hogy iszonyú sok embert a szavazás csak azért érdekel, mert gyűlöli a másik pártot és szimpatizánsait?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek azok akik mindig azon vihognak meg gúnyolódnak, hogy "a te pártod csak x%-ot ér el.." "A mienk fog győzni" stb...


ez az egész annyira gyerekes.

Ne mondja nekem senki, hogy ezeket az ország sorsa is érdekli és nem csak az ellenségképet meg az "ellenség" legyőzéséig látnak.


2010. márc. 30. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
kell a konkurencia. különben ellustulnának, ha együtt teáznának a jobbik a fidesz és az mszp.
2010. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De. Nagyon is szánalmasnak tartom azzal együtt, hogy én is csak azért fogok szavazni valamelyikre a Fidesz és a Jobbik közül, hogy nehogy véletlenül az MSZP, az SZDSZ in MDF, vagy az LMP hatalmi pozícióba kerüljön. Mondjuk mentségemre szolgáljon, hogy nem gyűlölöm egyik ballib pártot (de még ballib embert) sem, csak köszönöm, elegem van abból, amit művelnek.
2010. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szánalmasnak tartom azokat,akik szerint a saját pártjuk elhozza a Kánaánt,a másik párt pedig csak a poklot.

Ma egyetlen olyan párt sincs,aki valóban az egész ország érdekeit tartaná szem előtt.A Fidesz csak a közép-és gazdag osztállyal törődik.a Jobbik pedig szépen hangzó,de megvalósíthatatlan programot hirdet.Ma még fogalmam sincs,hogy kire fogok szavazni.

2010. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"megvalósíthatatlan programot hirdet" :)) nagy szakértő lehetsz te is, ezt még egyetlen híres szakember se mondta, ha mondta volna az Rtlklub már 40szer leadta volna... Ne légy nevetséges, pont egy ilyen senki mondja meg, hogy mi lehetséges és mi nem. Ez ócska szöveg, hol marad a nácizás és a fasisztázás? vagy az már lejárt lemez? esetleg Budaházyval is jöhetnétek vagy a pórnos gárdás csajjal esetleg kerékbilincs sztory? :)) szánalmasak vagytok...
2010. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11:37


Különös, hogy jobb programot dobott össze rövidebb idő alatt, mint a Fidesz vagy az MSZP. Mellesleg nem kell ahhoz közgazdásznak lenni, hogy 2004 óta szinte nincs gazdasági növekedés, nem fejlődtünk semmit sem. 20 év alatt csak romboltak az ország helyzetén.


mitigernek.hu


Itt megtalálhatod hogy a jobbik jobb programot csinált mint a fidesz vagy az mszp. Bár az MDF-é lett a legjobb, amit én el is fogadok.

2010. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a jobbikra értettem, hogy jobb programot dobott össze mint az mszp, fidesz
2010. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!