Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olyan szánalmasnak érzem...

Olyan szánalmasnak érzem magam, most mesélték haverok miket csináltam partyba részegen?

Figyelt kérdés

kb 4-5 óra totál kiesett

hányásokra emlékszem.

annyira bánt hogy nem értem hogy hogyan tehettem ilyet. megittam 1 üveg hosszút. meg 1 pohár narancs vodkát. ennyire emlékszem


hogyan lehetséges az hogy ha engem a szüleim arra neveltek hogy mértékkel fiam... akkor mégis képes vagyok még, még inni... mindezt úgy hogy nem is tudtam róla..?


nem az a típus vagyok aki ilyeneket csinál ,egyszerűen ki mozdultam otthonról. bulizni egyet. kicsit oldottabb hangulatba szórakozni, és tessék. pedig már volt egy csomó alkalom és mindig sikerült visszafognom magam


ne is igyak többet? van okom aggódni a hülyeségemtől(hogy a kísértés legyőz)


ne oltsatok be. nem vagyok egy nagy partyarc egyszerűen ez volt az első ilyen alkalom ,de valószínűleg havi egy partynál maradok és kevés alkoholnál mer ez borzasztó volt .meg amiket visszahallottam

18f


2011. szept. 19. 16:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

kérdésem nincs. csak kíváncsi vagyok hogy ti is voltatok e már ilyen helyzetben.

vagy bármi értelmes hozzászólást "elfogadok" :D

2011. szept. 19. 16:56
 2/11 anonim ***** válasza:
nemhiszem, hogy ebből ekkora ügyet kell csinálni.. tanultál belőle, hogy többet ennyit nem, az időt vissza forgatni úgy sem tudod:D mindenkivel előfordul.. a lényeg, hogy nem lett komolyabb bajod. Ihatsz még életed folyamán, csak mértékkel..tudd hol van az állj:)
2011. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egyszer az életében mindenkinek meg kell tapasztalnia, hogy tudja hol a határ. Most már tudod. :)
2011. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

én is ezt vallom. csak mikor mesélik hogy részegen kérek még italt.. saját magamból kiábrándulok..


nah köszi a válaszokat:)

2011. szept. 19. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyenen át kell egyszer esni,sőt én is átestem,még fiatalon ezen:D

Most már legalább tudod,hogy hol a határ és nem fogsz magadból hülyét csinálni hogy leiszod magad a sárgaföldig!

2011. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha valaki értelmes ember józanul végignézett, az egyértelműen szánalmasnak találhatott.


De ha eztán betudod tartani, hogy többet nem iszol ennyit, és nem történik meg többet, akkor most nem baj, hogy megtörtént egyszer. Tanulsz belőle... Mesélem hogyan:


Én keveset ittam mindig is, csak ami jól esett, bulizni is ritkán mentem. Aztán egy házibulin csak nemtudommit ittam, majd valaki kevert nekem valami fura löttyöt. Na attól a pohárkától s@ggrészeg lettem, vagyis volt pár óra emlékezetkiesés meg alvás. Bár ciki dolgokról nem számoltak be a többiek, viszont nem volt jó érzés, hogy nem emlékeztem mindenre... meg aztán rosszul is voltam másnap...

Még egyszer előfordult, hogy egy szilveszteren sok pezsgőt ittunk, meg sokat ettünk, bár emlékezet volt, de a gyomrom másnap...


Szóval a részeg ember ciki. Ha jókedvfokozásért iszik akkor is, ha bánatában, akkor is. Szánalmas. A másnaposság egy kín. Nem tudni magunkról szintén vacak. És a legtöbb pia sem finom...


Ami jó az egészben, az a kezdeti bódulat vagy mi. Amikor nagyon mosolyog az ember, meg egy kicsit szédül. Na ott kell megállni, a többi már kínos lesz!

Ezt meg aki nem egy rendszeres ivó, 2 deci borral is bőven eléri...


Na én tanultam a két esetből, nem vittek többet a barátaim ilyenekbe bele. Mellesleg szörnyűek a barátok is, amikor nem tudnak magukról...


Jó úgy józanul lenni a társaságban és a józanakkal hülyéskedni. Néha egy kupica ez vagy az, máskor 1-2 deci bor, szóval amit kellemes éppen meginni és kész.


Én mostanában látok egy nyugdíj felé közeledő nőt, aki néha bánatában iszogat. Hát ő soha életében nem volt részeg, nem tapasztalta meg fiatalon, hogy milyen szánalmas ez. Gondolom néhány kortytól lenyugszik, jókedve lesz, aztán a további kortyokkal tompítja magát, hogy ne vegyen tudomást a valóságról. Borzasztó, nem tudom hogyan állíthatnám meg...


Na ezt azért írom le, mert ugye mondtam az elején, hogy nem baj, hogy veled ez most megtörtént. Látod ezért nem baj, mert tudod milyen érzés hogy pár óra alatt eltompul az agyad és milyen szánalmas is ez. És talán értheted miért iszogatnak az emberek, meg sejtheted már, hogy miért lesznek alkeszek.


1-2 alkalomtól nem leszel alkoholista. De nem vidd túlzásba!


Többször ne csináld, tanultál belőle és kész!

2011. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi. tanultam belőle.

ha 2dl-től nem is ,de fél litertől mindenképp felszabadultabban érzem magam. de nem fogok rászokni

2011. szept. 19. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
képek készültek? vigyázz fel ne kerülj a napiszarra.
2011. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ember téged b*zinak, vagy apácának/esetleg papnak neveltek? Benyomtál elég keményen, és? Egysger kétszer mindenkivel előfordul, de még nem lettél alkesz:D:D:D
2011. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ember. attól még hogy nem vagyok lazacsávók királya normálisan próbálok szórakozni.nem jön össze mindig és csalódtam magamba, meg tudod ,lelkiismeret.
2011. szept. 23. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!