Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olyan szánalmasnak érzem...

Olyan szánalmasnak érzem magam, most mesélték haverok miket csináltam partyba részegen?

Figyelt kérdés

kb 4-5 óra totál kiesett

hányásokra emlékszem.

annyira bánt hogy nem értem hogy hogyan tehettem ilyet. megittam 1 üveg hosszút. meg 1 pohár narancs vodkát. ennyire emlékszem


hogyan lehetséges az hogy ha engem a szüleim arra neveltek hogy mértékkel fiam... akkor mégis képes vagyok még, még inni... mindezt úgy hogy nem is tudtam róla..?


nem az a típus vagyok aki ilyeneket csinál ,egyszerűen ki mozdultam otthonról. bulizni egyet. kicsit oldottabb hangulatba szórakozni, és tessék. pedig már volt egy csomó alkalom és mindig sikerült visszafognom magam


ne is igyak többet? van okom aggódni a hülyeségemtől(hogy a kísértés legyőz)


ne oltsatok be. nem vagyok egy nagy partyarc egyszerűen ez volt az első ilyen alkalom ,de valószínűleg havi egy partynál maradok és kevés alkoholnál mer ez borzasztó volt .meg amiket visszahallottam

18f


2011. szept. 19. 16:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
istenem:DxD
2011. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!