Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtam kívül más is szánalmasn...

Rajtam kívül más is szánalmasnak tartja, hogy ha nem vagyok fideszes, akkor ők kapásból lekomcsiznak, elvátársaznak, szociznak, stb?

Figyelt kérdés

És ezek hiszik, hogy demokratikusak, nem gyűlölködőek?


a kérdés nem az elvakultabb fideszeseknek szól, hanem a normális embereknek.


2010. ápr. 28. 12:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagy fideszes, se komcsi, de ocsmány alak, az biztos.
2010. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nyugi, az első hozzászólást neked tartottam fenn direkt 38-as. nah akkor várom a normális embereket is.
2010. ápr. 28. 12:45
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
De miért ocsmány alak?! Én ezt nem értem kedves első...
2010. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
rajtam kívül más is szánalmasnak tartja, hogy ha fideszes vagyok egyből lezsidóznak vagy zsidó rabszolgáznak? pedig nem vagyok elvakult és másokat sem szidok. a politika sajnoa erről szól, mindneki megkapja a magáét az ellentábortól.
2010. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Igen, sajnálatos.

És igen, azt hiszik.

2010. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"ma 12:49"


tévedés, ha nem szidod fikázod a jobbikot, akkor nem igazán fognak lezsidózni, persze ettől függetlenül nem mondom, hogy egyetértek vele.


én jobbikosként elfogadok mindenki mást, csak egyszerűen a stílus amit tanúsítanak. semmivel sem jobbak mint a zsidózó jobbikosok. Amióta amúgy nyert a fidesz az oldalon a fideszesek vagy 80%-a ilyen amit mondtam. lehullott az álarc.

2010. ápr. 28. 12:54
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Én nem cseszegetem a NORMÁLIS fideszeseket, de érdekes módon ha egyből kijelentem, hogy én nem bírom Orbán személyi kultuszát, és nem bízok magában a pártban se, akkor már jönnek a támadások, pedig nem is ismernek. Nos, az ilyen emberek buták, mindegy, hogy kire szavaztak. Beletörődtem az eredménybe, bár én elmentem szavazni, és nem szavaztam az MSZP-re se, kíváncsian várom, mi lesz, de azért szánalmas, hogy győzött egy párt, és a hívei örömtáncot járnak a többi pártot (még a bekerülteket is) lehülyézve.
2010. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

az egy dolog 73-as, de ha megfigyelted, folyamatosan arról beszélnek, hogy be kéne tiltani a jobbikot, ki kell rekeszteni őt is meg az mszp-t is, mikor tapossák intézik már el, stb...


ez szerintük demokratikus.


plusz örömködnek azon, hogy mindenhol csak fideszes van/lesz, az összes választókerületet fideszes nyerte szinte, ahol mszp-s nyerne, ott nem nézik, hogy ki az az ember, az nem számít nekik, csak a szent fidesz logó.


pedig tudok olyan fideszes jelöltről aki nyert, de közben eljárás folyik ellene, plusszba egy netes oldalon lejáratást intézett egy mszp-s ellen álnévvel, rágalmazott,trágárkodott mint egy óvódás, stb.. ne kérdezd melyik oldalon, azt se, hogy miből tudom, sajnos megígértem valakinek, hogy nem borítom a bilit, mert neki is ártana (nem nem pártember).

2010. ápr. 28. 13:02
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondja a kedves "elvtárs", hogy feltett miattam egy kérdést? :D

A mantrázott paraszt megszólítás jobban áll?

2010. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Attól még nem vagyok szánalmas,mert száz közül is megismerem,hogy ki az,akit a komcsik etettek be.
2010. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!