Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem vicc Morvai...

Bumbi02 kérdése:

Csak szerintem vicc Morvai Krisztina?

Figyelt kérdés
Elöször szdsz-s majd később a medgyesy kormánnyal is együtt müködött... most meg jobbikos államföjelöltként szidja mind2 pártot?:)))mindig oda ahol a pénz van?:) semmi elv, erkölcs vagy vmi?:))
2010. ápr. 23. 13:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
8%
Az tényleg egy szemét húzás volt, hogy ráküldte a gyurcsány az emberekre ezeket az aberrált sünöket, de mi lett volna ha akkor ott feláll a magyar gárda, ami egy katonai stílusú szervezet. A rohadt mocsok mszp az utolsókig kitartott. Ebből az a tanulság, hogy soha többet nem kell a hatalom közelébe engedni azt a brigádot.
2010. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
43%
a gárda nem állhatott fel, mert nem szoktak bántani senkit, nem erre vannak.
2010. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
58%
Jx
2010. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

16:39

ennek szellemében igazán megtehetnének annyit jószándékuk bizonyítása képpen, hogy a jövőre esedékes meleg-felvonulást majd biztosítsák, hogy ne legyenek olyan bedobálós botrányok mint amilyenek mindig vannak.

Na meg lehetne mutatni mennyire is hasznosak .... alkalom van.

2010. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is vicc az a buta no....
2010. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

"Na meg lehetne mutatni mennyire is hasznosak .... alkalom van."


ne haragudj, de azt megteszi a rendőrség. mivel tudtommal ők ott voltak idáig is. a gárda ott vonul fel, biztosít, ahol a rendőrség szarik az emberre. nem a szerepüket veszi át, hanem jelzi a hiányukat ahol kell. ezt kéne megértened. nem rendfenntartó erő. idáig sem rendet tartottak, meg se próbálták. DEMONSTRÁLTAK, érted? figyelmet keltettek, hogy "ácsi, itt baj van!"

2010. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
28%

"annyit tettél a hazádért"

Miért mit tett?Lejáratta az egész országot az EP-ben a Budaházy-s terroristás pólójában!!!Kész hisztérika ez a nő! Egy értelmes megnyilvánulása sincs!

Nyilas Barbie, Hiszti Kriszti színészkedni azt tud! Lehet színésznőként többre vinné, mint politikusként!

2010. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Budaházy mivel bűnözőbb mint te? Tehát akkor saját véleményed szerint te is börtönbe való vagy


hát én még nem bujtottam fel senkit se arra hogy kővel dobáljak be kirakatokat, senkit se bujtottam fel arra hogy székházat ostromoljunk, és sose rongáltam szobrot...(mindezt rákenve arra hogy szar a kormány.. ettől jobb lett?)

ezektől eltekintve tényleg annyira bünözö vagyok mint budaházy..

amugy vki kérdezte 17 éves vagyok... de morvai miért csak budaházy jogaiér bir felszólalni plusz a kővel dobálózós csöcselék jogaiér? miér nem tud felszólalni más jogokér? .... a budaházys póló meg teljesen vicc hogy abba bement.. rendesen lejáratja az országot...

2010. ápr. 23. 21:34
 39/42 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kettőt? MI AZ HOGY KETTŐT? :@
2010. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
A kérdező el van tévedve. Morvai Krisztina egy nagyon becsületes, harcos jogvédő. Aki pedig kineveti az kiállítja ezzel a szegénységi bizonyítványát.
2010. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!