Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nevetessek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nevetessek meg egy lanyt? ű Szerintem az orokos vicc mondas gaz. Igazam van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
De.
2011. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Shakespeare szonetteket szavalj neki a randi alatt!
2011. márc. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan humoros dolgokat mondani, ami nem hat erőltetettnek, hanem jól áll neked, rád jellemző. Úgy értem, biztos sok minden van, amit te viccesnek tartasz, amin te nevetsz. Ezeket add neki elő valahogy. Ne bújj ki a bőrödből, egyszerűen ha nem vevő a humorodra, akkor nem vevő. Ez van, az én vicceimen van, aki szakad, van, aki meg fárasztónak tart. Különben, nem kell görcsösen törekedni, hogy megnevettess egy lányt. Add magad és annyi.
2011. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legjobb a helyzet komikum, a szarkazmus, és az irónia. Ha lazán adod elő, sok sikered lehet velük ;)
2011. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
fingj a szájába, az mindíg bejön
2011. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az állandó viccmesélés tényleg gáz. Néha azért el lehet ejteni egyet-egyet a normálisabb fajtából, de ne vidd túlzásba.

Amúgy meg gondolj bele, hogy te miken szoktál nevetni. Ha pl olyan sztorikat mesélsz neki, amik megtörténtek veled, vagy az ismerőseiddel. És ha egy lánynak tetszel, akkor mindegy milyen szar a történet poénja, úgyis nevetni fog. :D (bár ne erre alapozz)

És tényleg, az önirónia fontos :D

2011. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!