Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most egy rossz vicc, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most egy rossz vicc, ugye?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok pasi a jobbik fajta (nem bunko parasztja aki üvöltözik az utca közepén buli után hajnali 1 órakkor csak hogy nagyfiúnak tűnnyön -.-") szóval elképesztö tegnap ma 20.án /buliba/ jöttem haza barátnömmel és valamejik elöbb felsorolt tulajdonságokkal rendelkezö uri ember meg akarta fogdosni a barátnöm fenekét mire én rávágtam eggyet a gyerek kezére minden erömböl (már bocsánat de ezt nem veszi be a gyomrom hogy fogdosni merjék)és láss csodát szépen le lettem bas*va hogy miért ütöttem meg és mire észhez tértem már a másik pasival ment el. LOL? erre varjatok gombot pedig A nem is tudom volt barátnöm nem egy üres fejű picsa volt hanem nagyon is okos (részeg sem volt semmi /még azt kizárom hogy jobban nézett volna ki nállam ugyanis az illetö fél cigány volt mivel részben ismertem/)mégis elment vele. MIT THETENÉK ? elnézést a kifejezésért de SZABÁLY SZERINT KIBASZTA NÁLLAM A BIZTOSITÉKOT. kösznöm a megértésetekt a tárgar szavakkkal kapcsoltba de ugy érzem jogos a felgáborodásom. kérlek aggyatok valami tanácsot mit tehtnék ezügybe [hülyeségekre nem reagálok](vagy eggyáltalán mi történt barátnömmel agyára ment a sok üditő......?)
2008. aug. 21. 04:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

hát, most így azt mondom neked, hogy elkövetted azt a hibát, ami gyakran meg esik, mégpedig, hogy olyannak láttad a csajt, amilyennek akartad, nem olyannak, mint amilyen valójában.


Egyetlen percet se foglalkozz vele ezentúl. 17 évesen tele van a világ nőkkel.

2008. aug. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyet kell hogy értsek az előző válaszolóval. Lehet nem ismerted eléggé de lehet hogy egy fondorlatos szakítási kísérlet áldozata lettél. Esetleg próbáld meg tisztázni a lánnyal a történteket de ha nem megy hanyagold többé. (megjegyzés: ha beszélsz vele, majd mellőzd a káronkodást, esélytelen hogy segítsen tisztázni a dolgokat...)

És ne keseredj el! Ha nem ő hát, lesz más aki hálás lesz ha megvéded!

2008. aug. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a csajjal! ezek szerint egy kis ri**** volt, aki minden jött-mentnek megengedi, hogy fogdossa!


Keress olyat, aki örült volna, ha megvéded!

2008. aug. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem (ha még nem történt meg) tüstént szakíts vele. Én eleve félek az utcán a fent említett éjszakai vagy nappali egyénektől, ugyhogy ki is kerülöm őket, da amikor a barátommal vagyok merek arramenni, mert tudom, hogy megvéd. Nemértem a barátnőd...:S Ahogy mondtam, szerintem sürgősen felejcsd el.
2008. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

igazuk van itt elöttem.


még ha vissza is akarna menni hozzád ez elég égö a te részedere, ne hogy vissza fogadd. add ki útját.

ilyet ne engedj meg hogy csináljon,. semmit nem tettél rosszul, inkább ha hagyod fogdosni a barátnödet (még ha ö neki az tetszik is) egy lúzer vagy. ez sokkal férfiasabb volt.

2008. aug. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted h. rávertél a gyerekre. Remélem fájt neki. Remélem én is meg tudnám tenni ilyen szituba.
2008. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is hagy békén a csajt,ha annyira hülye hogy elmegy egy ilyen jott-ment alakkal akkor nem kell foglalkozni vele.talalsz sok még hozzá hasonló csajt...
2008. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

ok..........

elöször is:mert a sràc cigàny vagy félcigàny volt,attol nem kellene lenézned(legalàbbis nem ezt a tulajdonsàgàt kellett volna emlitened........

2:Kezdem ugy làtni a helyzetet hogy a te àrtatlan baràtnöd,màr koràbban kapcsolatban àllt a sràccal,csak te ezt nem tudtad:((((((((((((

Az ilyen lànyokra nem tudok szépet mondani,max:ribanc

persze én is csaltam màr meg pasimat(16-18 évesen)

na de a szeme làttàra,igy beégetni,hmmmmmmm nem csodàlkoztam volna ha agyonver engem.

A CSAJ SE ÉRDEMEL TÖBBET,MINT HOGY SZEMBE KÖPD,VAGY MÉG AZT SE.

nEKED KELL BÜSZKének lenned,és ne merd azzal megtisztelni,hogy kérdöre vonod!!!!!!!!!!!


Egyszerüen tedd tul magad rajta.

fogsz te telàlni hamar uj partnert,és komolyabbat,csak tartsd nyitva a szemed.

Amugy is olyan fiatal vagy még.............

Tényleg nem érdemes ilyenen ràgodni.

Nem te vagy az elsö ilyen àldozat,és nem is az utolso.Ebböl kell tanulnod,és legközelebb jobban odafigyelned.

Fel a fejjel!!

2008. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez beszarás, legközelebb próbálj meg reálisabban látni mert belefogtál egy ócska kurvába, a pasinak meg nem a kezére basztam volna rá. Én mondjuk annyira bepörögnék egy ilyenen hogy pár balhés és ittas haverral felkeresném mindkettőt aztán megvagdalnám hogy összeszarják magukat, sőt utána a haverok végig is mennének a hülye kurváján! De ez csak az én véleményem h te mit teszel a te doldod. Én nem bujtok fel senkit testi sértésre vagy emberölésre!
2008. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

utolsó válaszadóval értek egyet.


itt már korábban is volt valami kettejük között. ha mégsem, akkor pedig akkora oltári ribanc, hogy nem érdemel meg téged. (persze akkor se, ha korábban az illetővel felszarvazott)


ebből nem tud jól kijönni a csaj, hanyagold a társaságát, mindenkinek jobb lesz úgy.

2008. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!