Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most egy rossz vicc, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most egy rossz vicc, ugye?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok pasi a jobbik fajta (nem bunko parasztja aki üvöltözik az utca közepén buli után hajnali 1 órakkor csak hogy nagyfiúnak tűnnyön -.-") szóval elképesztö tegnap ma 20.án /buliba/ jöttem haza barátnömmel és valamejik elöbb felsorolt tulajdonságokkal rendelkezö uri ember meg akarta fogdosni a barátnöm fenekét mire én rávágtam eggyet a gyerek kezére minden erömböl (már bocsánat de ezt nem veszi be a gyomrom hogy fogdosni merjék)és láss csodát szépen le lettem bas*va hogy miért ütöttem meg és mire észhez tértem már a másik pasival ment el. LOL? erre varjatok gombot pedig A nem is tudom volt barátnöm nem egy üres fejű picsa volt hanem nagyon is okos (részeg sem volt semmi /még azt kizárom hogy jobban nézett volna ki nállam ugyanis az illetö fél cigány volt mivel részben ismertem/)mégis elment vele. MIT THETENÉK ? elnézést a kifejezésért de SZABÁLY SZERINT KIBASZTA NÁLLAM A BIZTOSITÉKOT. kösznöm a megértésetekt a tárgar szavakkkal kapcsoltba de ugy érzem jogos a felgáborodásom. kérlek aggyatok valami tanácsot mit tehtnék ezügybe [hülyeségekre nem reagálok](vagy eggyáltalán mi történt barátnömmel agyára ment a sok üditő......?)
2008. aug. 21. 04:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

(izé, nem ezzel az erőszakbuzival értettem egyet, hanem az előttivel)


neked meg súlyos problémáid lehetnek, ha egy ilyen "piti" ügyet 8 napon túl gyógyuló sérülésekkel, és csoportos nemi erőszakkal akarsz megoldani. lehet, hogy a csaj nem egy megtestesült gerincoszlop, de egy hiba miatt tönkretenni az életét, nem hiszem, hogy menő meg jófej dolog lenne. nem mellesleg kurva hosszú időre be is csukhatnak.

2008. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Az utolagos erőszakoskodással,megveréssel semmit sem érnél el,nem változtatna már a történteken semmit sem,csak magadat kevernéd bajba.Ez felejtős dolog,ahogy ez a csaj is.Aki képes volt erre,hogy elmenjen egy másik (talán ismerős)pasival,akinek még tetszett is,hogy fogdossák,azt el kell felejteni.Még annyit sem érdemel,hogy rágondolj,ő jól érezte magát és egyáltalán nem érdekli,hogy a másiknak mit okozott ezzel a gyerekes,felelőtlen egyáltalán nem nőies viselkedésével(hogy nagyon finoman fogalmazzak).
2008. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne is szólj hozzá többet, szerintem se tiszteld meg azzal,hogy kérdőre vonod (hogy vmelyik válaszoló szavait idézzem). Meséld el alkalomadtán minél több embernek, aki ismeri a csajt. :)
2008. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

Basszus de pont egy cigánnyal :D

Hát én is sazkítanék vele. Mi az hogy elmegy mikor veled van? és föleg más pasival. Ez már a hab a tortán (adtál még egy okot miért nem szeretem augusztus 20.-t) :D

2008. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Jajj kis eminens, dehogyisnem az előtted szólóval értettél egyet, ne kombináljál! Egy sötét mellékutcán a magánéleti esettől függetlenül megtörténhet hogy pár símaszkos részeg barom kirabol egy buxát aztán felszívódik, utána mivel keresik meg őket, vadászkutyával?!
2008. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"Jajj kis eminens, dehogyisnem az előtted szólóval értettél egyet, ne kombináljál! "


szerintem inkább te kombinálsz, nyugodtan irhattad volna azt is, hogy "kis eminens, dehogyisnem velem értettél egyet".


"Egy sötét mellékutcán a magánéleti esettől függetlenül megtörténhet hogy pár símaszkos részeg barom kirabol egy buxát aztán felszívódik, utána mivel keresik meg őket, vadászkutyával?!"


ja, megtörténhet. ilyenkor pedig a zsaruk először a "buxa" volt pasijait kezdik előszedni, pláne, ha friss szakitás volt. de még ha nem is kapnak el érte, akkor már rendben van? ebben az esetben félnék veled szembejönni az utcán, mert ha kicsit is sandán nézek rád, már felgyújtod a lakásomat...

2008. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat otthagyom a csajt ebben már biztos vagyok, VALAMIT TIZTÁZNÉK nincsennek faji elöitéleteim de mint azt irtam VALAMENNYIRE ISMERTEM az illetöt.(amiröl nem tudsz ne köss bele).

És olyan hülye nem vagyok hogy annyira felfujjam a dolgot hogy testi sértés legyen belöle.Az egy dolog hogy akkor bedurrant az agyam.Köszi még 1x minden választ.És igen valószinü hogy nem láttam a csaj mijen valójában lásd > a rózsaszin felhö tejjesen elvette az eszem és nem hagyott tisztán látni.

2008. aug. 21. 16:25
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha még olvasod a válaszokat, lécci írd már le, h amikor ez megtörtént, nem szaladtál e a csaj után, h mégis miez? Vagy mi volt??? Meg azóta keresett a csaj? Kézen fogva mentek el? Azt sem tudtad h ismerik e egymást??? Lécci írj ha elolvasnád...
2008. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Figy nem szaladtam utánna mert ledöbbentem lefagytam és mentem gondolkodni szemmel láthatóan nem kelltem én oda, nem szaladtam a csaj után.És azóta nem kersett a csaj.Igen kézen fogva mentek. És nemtudtam hogy hogy ismerik egymást azért is döbbentem le O.o hogy akkor most mivan ?. Én a hibás mert vigyázok rá ? na kössz.
2008. aug. 22. 02:08
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy hibás! Bocsi ha így értelmezted a kérdéseimet, télleg nem úgy gondoltam.

Hát érdekes 1 leányzó, de erre már te is rájöttél. Felejtsd el 1 életre. És ha legközelebb lesz 1 bnőd, alaposan ismerd ki.

Sok szerencsét, és sajnálom, h ez történt veled.

2008. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!