Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most egy rossz vicc, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most egy rossz vicc, ugye?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok pasi a jobbik fajta (nem bunko parasztja aki üvöltözik az utca közepén buli után hajnali 1 órakkor csak hogy nagyfiúnak tűnnyön -.-") szóval elképesztö tegnap ma 20.án /buliba/ jöttem haza barátnömmel és valamejik elöbb felsorolt tulajdonságokkal rendelkezö uri ember meg akarta fogdosni a barátnöm fenekét mire én rávágtam eggyet a gyerek kezére minden erömböl (már bocsánat de ezt nem veszi be a gyomrom hogy fogdosni merjék)és láss csodát szépen le lettem bas*va hogy miért ütöttem meg és mire észhez tértem már a másik pasival ment el. LOL? erre varjatok gombot pedig A nem is tudom volt barátnöm nem egy üres fejű picsa volt hanem nagyon is okos (részeg sem volt semmi /még azt kizárom hogy jobban nézett volna ki nállam ugyanis az illetö fél cigány volt mivel részben ismertem/)mégis elment vele. MIT THETENÉK ? elnézést a kifejezésért de SZABÁLY SZERINT KIBASZTA NÁLLAM A BIZTOSITÉKOT. kösznöm a megértésetekt a tárgar szavakkkal kapcsoltba de ugy érzem jogos a felgáborodásom. kérlek aggyatok valami tanácsot mit tehtnék ezügybe [hülyeségekre nem reagálok](vagy eggyáltalán mi történt barátnömmel agyára ment a sok üditő......?)
2008. aug. 21. 04:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
fujjj....te egy rendes vedelmezo barat voltal es igy koszonte meg..jaj istenem...ez egy ribanc,most mar ne haragudj meg de ezt gondolom..nehogy szoba allj tobbet vele.Es 17 evesen elotted a vilag...
2008. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, ne foglalkozz a csajjal, de olyan szinten, hogy meg csak fel se hivd! Legyen benned ennyi meltosag, hogy miutan megalazott nem mesz utana meg pitizni, hogy szoba alljon veled, engedjen vissza, vagy akar csak magyarazza meg!


Felejtsd el, utald meg batran es vigasztaljon a tudat, hogy a tobbi pasival is hasonlo modon ki fog baszni, mert ennyi agya sincs ... :-)

2008. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

jó húzás volt, de szerintem jól pofán kellett volna vágnod.

ez tényleg férfias volt, mint ahogy írták előttem, elég gáz lett volna, ha hagyod, hogy tapizzák.

hát a csaj? inkább nem írok semmit róla, szerintem gondolod mit írnék.

én lány vagyok, és egy ilyen helyzetben a pasim ha nem ezt csinálta volna amit te, tuti elzavarom melegebb éghajlatra.

2009. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Jogos volt a felGÁBORodásod xD

(Tudom, h véletlen volt, de ez tetszett:-D)

Amúgy szerintem, ha utána el is ment vele... lehet, előre meg volt rendezve az egész, hogy fogdosni akarta, stb, már akkor tudták, mire megy ki a játék...

2010. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Hagyd a pi..ába a csajt ne legyé idióta!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!