Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vicces de hason fekve vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces de hason fekve vettem be a fogamzásgátlóm és ugy érzem félrement mert nagyon fályt amikor bevettem. Bevegyek még egyet? Sajna nem vicc.

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 17:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, mi vicces még? Az nem "fály", hanem "fáj".
2011. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi ésszel, nem ilyenekkel kéne foglalkoznod.
2011. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Néha van ilyen, hogy az ember félrenyel, de attól még lemegy a gyomorba, ne vegyél be mégegyet!
2011. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Az a szomorú vazze, hogy még a helyesírásról sincs fogalmad, kislány, de már fogamzásgátlókat kapkodsz befelé (hason fekve - nonsense)

Tanulj még inkább, ne ilyen dolgokkal foglalkozz.

2011. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Jézusom. Itt csak helyesírás kritikusok vannak? 4-es helyesírásom volt és nem vagyok kislány! De biztos látjátok onnan a monitor mögül, biztos egyfolytában ott lógtok a gép előtt szarosok! Úgy írok ahogy akarok, nem az a lényeg hanem a kérdésem. Kösz a normális válaszolónak.
2011. júl. 26. 18:00
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:00

Nem a helyesírást kritizáltuk, hanem hova esne az a tabletta? Hogy lehetsz ilyen buta, és még neked áll feljebb.

Tényleg nem vagy érett ilyen dolgokra, ha tetszik ha nem.

2011. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ez érettség kérdése???? Gratulálok. Tudnék én is olyat kérdezni a testedről amire te nem tudnád a választ, és akkor azt mondom te nem vagy érett!! Ez a kérdések oldala, tehát olyan kérdést teszek fel amilyet akarok!
2011. júl. 26. 18:07
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval,ha úgy nyeled félre hogy nem a gyomrodba megy,akkor a tüdődbe megy.Ha oda ment,akokr nem hogy védett nem vagy de meg is halsz.Kb. ennyi.
2011. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg olyan választ írok, amilyet akarok. És ha úgy látom, hogy buta és ostoba a kérdés, akkor annak megfelelő választ is írhatok. Úgyhogy ülj le, hármas. Kicsit még nyelvtanozzál.
2011. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor majd kiderül merre ment XD
2011. júl. 26. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!