Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vicces de hason fekve vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces de hason fekve vettem be a fogamzásgátlóm és ugy érzem félrement mert nagyon fályt amikor bevettem. Bevegyek még egyet? Sajna nem vicc.

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 17:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
dehogy vegyél be másikat!!!!!!
2011. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
véletlenül fogalmazásgátlóként érkezett le...:DD
2011. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ment félre, csak úgy érezted. Lehet, hogy pont azért, mert hason feküdtél, nem tudott jól lecsúszni és kicsit megakadt valahol. Még egyet ne vegyél be, inkább igyál rá még vizet.
2011. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
"félrement, bevegyek mégegyet?" XDXDXD ááh, ez komoly. Áruld mér el hogy szerinted mégis hova mehetett félre XD az agyadba? XD mondjuk lehet......
2011. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szerintem egyből a belembe ment nem? Úgy félek. Mivan ha nem is a gyomromba ment előbb hanem a belembe? Most akkor nem hat. Kikakálom!! CSak be kell vennem egyet!
2011. júl. 26. 18:37
 16/24 anonim ***** válasza:
te jó anyam.. 15 vagy????
2011. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

ma 18:37

Szerintem a combod között elakadhatott esetleg már a talpadnál van.

2011. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Vagy FAKE vagy, vagy nagyon hülye. Hogy mehetne először a BELEDBE? :D:D


De tudod mit, kiváncsi vagyok ezek után, mi olyat mondhatnál az emberi testről, amit nem tudunk. :D Informálj még pls!

2011. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A multkor is pattanásos volt a belem mert kiderült alergiás vagyok a tejre. A gyomromba meg sok a sav ezért nem hatnak a gyógyszerek mert kiölik, szó szerint feloldják. Ezért nem merek fog gátlót szedni mert úgyis feloldódik a savban és semmi értelme....:((
2011. júl. 26. 19:31
 20/24 anonim ***** válasza:
nem tud félremenni.. vagy a gyomrodba megy, vagy a tüdődbe.. ha a tüdődbe ment volna, akkor visszaköhögted volna, vgy megfulladtál volna.. lehet hogy fájt, mert hozzátapadt nyelőcsövedhez, de hidd el, le fog érni :D
2011. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!