Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem vicc Morvai...

Bumbi02 kérdése:

Csak szerintem vicc Morvai Krisztina?

Figyelt kérdés
Elöször szdsz-s majd később a medgyesy kormánnyal is együtt müködött... most meg jobbikos államföjelöltként szidja mind2 pártot?:)))mindig oda ahol a pénz van?:) semmi elv, erkölcs vagy vmi?:))
2010. ápr. 23. 13:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
49%
csak szerinted vicc igen.Morvai Krisztina elsősorban jogvédő,és ezt kéne a butus fejetekbe vésni.
2010. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
73%
Igen, és mindenkinek joga van hülyének lenni, akkár állandóan is!!!
2010. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

áhá... tehát morvai krisztina ezt meg teheti...viszont már sirtok hogyha valahol föl bukkan egy mszmps? (mellékes h a jobbikban is van) Morvai krisztina nagy bőszen szidja az mszpt, harcol Budaházy jogáér stb...

ember jogokat véd? akkor azt a jogomat védje meg hogy nem vagyok köteles bünözök közt élni és hagyja budaházyt a börtönben...a rendöröknek joguk van ahhoz hogy egy dühöngö csöcseléket megállitsanak vizágyuval, akár gumilövedékkel is...nekem jogom van ahhoz hogy 10 napon belül visszakapjam kijavitva a dolgozatomat... ezekért mér nem harcol? morvai jogvédő... nem. morvai budaházyjogánakvédője... másról nem is beszél, az europa parlamentbe kinevetik mer ott is csak 2006ról és budaházyról beszél....

2010. ápr. 23. 14:07
 4/42 anonim ***** válasza:
58%
Morvai pályafutása egyre lefele ível a magyar politika színpadán. Pár és múlva már olyan mumus lesz, mint botoxlendvai ildikó vagy dávid ibolya.
2010. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
57%
jX
2010. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
59%
Egy pszichés zavarokkal küzdő személynél előfordul az ilyesmi....kicsit megoszlik a személyisége, meg néha hisztizik jókat, van ilyen, nem ő az egyedüli ....:)
2010. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
62%
A stílusa nem épp megnyerő, de teljesen tud azonosulni a legnagyobb problémákkal. Kérdező, most mondd meg mi a fontosabb: hogy 10 napon belül kikapd a dolgozatodat vagy hogy embereket vakítottak meg, nyomorítottak meg örök életükre, százakat aláztak meg, vagy a Budaházy alaptalan letartóztatása, úgy hogy alapvető alkotmányos jogaival sem élhet? Ugye te sem gondolod komolyan?
2010. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
60%
Nemcsak röhejes a nő, de idegesítő is:C Valamitől nagyon bekattant.
2010. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
41%

"nekem jogom van ahhoz hogy 10 napon belül visszakapjam kijavitva a dolgozatomat..."


Hány éves is vagy, kedves kérdező? ;)


A válaszom pedig: Nem, nem csak neked vicc. Nagyon sok embernek az, viszont nekem NEM. Szerintem egy becsületes nő, aki ki mer állni a nézetei mellett, mégha ezek időnként változnak is.

2010. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nem csak szerinted...


Szerintem is. nem való politikusnak. Nem alkalmas rá, hogy vezessen. Szerintem.

2010. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!