Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem vicc Morvai...

Bumbi02 kérdése:

Csak szerintem vicc Morvai Krisztina?

Figyelt kérdés
Elöször szdsz-s majd később a medgyesy kormánnyal is együtt müködött... most meg jobbikos államföjelöltként szidja mind2 pártot?:)))mindig oda ahol a pénz van?:) semmi elv, erkölcs vagy vmi?:))
2010. ápr. 23. 13:57
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%
46os nem is próbált, csak rá akarta beszélni a közterületesek főnöke hogy éljen vele. épp ezen háborodott fel. Különben nem lett volna hír.
2010. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
64%
46%os inkább menj legózni, annyi ész szorult beléd, mint a cipőm talpába. Sajnos.
2010. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
62%
és mellesleg 7000 Ft nem 2. de fő az informáltság ugye 46-os?
2010. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%
46os csak lehelletnyit félreinformált. Ő nem úgy tudja hogy Morvait akarták rábeszélni hogy éljen mentelmi jogával, hanem hogy ő maga akart azért hogy 7ezer forint megfizetése alól kibújjon. Na az ilyen félinfós emberek a legszánalmasabbak.
2010. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
53%

"akkor azt a jogomat védje meg hogy nem vagyok köteles bünözök közt élni és hagyja budaházyt a börtönben"



Budaházy mivel bűnözőbb mint te? Tehát akkor saját véleményed szerint te is börtönbe való vagy?

2010. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
48%

Budaházyt milyen alapon terroristázod kérdező? Ugyanezt eljátszották már Tomcattal is műtrágya miatt és lehet hogy a következő épp te leszel. Te rohadt terrorista!


Tomcat??? ne viccelj már. Eleve a kurucon is szar alakozzák. Másrészt van vele nekem is egy személyes történetem, hogy mekkora senkiházi. (Azóta csak úgy hívjuk a vascsöves szar.)

2010. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Mért te mekkora szardarab vagy utolsó? Azzal mért nem dicsekszel? )
2010. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Te vagy az 54-es Tomcat régi "barátom"?
2010. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Mentelmi jogaxD Csak nem fog Ő a zsidóbérenc budapest Demszky bandának fizetni szabálytalan parkolásértXDDD

Ő meg akarta mutatni, Ő EU képviselő, csakhát rosszul sült el egy icipicitXDD

2010. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
57%

Morvai sosem volt egyik párt tagja sem, mivel ezt jogászként, jogvédőként nem teheti meg.

Az MSZP-nek elvégzett egy munkát: fél évig dolgozott egy tanulmányon amiben a magyarok szociális és családi helyzetét mérte fel. A fél év melóért kapott 1 kb 900 000-et. Azt ne mondjátok, hogy bűn volt felmérni a lakosság állapotát!

Néhány embernek örülnie kéne, hogy vannak ilyen "bepörgött" emberek. Most melyik a jobb politikus? Aki alszik a székében vagy aki kiáll az emberek igazáért?

Ismerek néhány embert akik ott voltak 2006 októberében. És nem anarchista focihuligánok akiket ismerek, hanem rendes értelmes emberek. És mind azt mondták, hogy a rendőrök tényleg agyonverték azokat akik a szemük elé kerültek.

2010. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!