Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy közmédia utálat?...

Mi ez a nagy közmédia utálat? Én például akkor lennék felháborodva, ha liberális adót tartanának fenn az adómból.

Figyelt kérdés

Olyat, mint ami nyugatabbra van, ami elhallgatja a migránsok gaztetteit, azokét, akik teljesen jogosulatlanul tartózkodnak az ország területén, akiket be sem kellett volna engedni, akik a dolgozó társadalmat kiszipolyozzák, akik később elvegyülve tovább gyengítik az Európaiak nemzeti öntudatát.

Pont az ezek által elkövetett nők elleni erőszakot, terrorcselekményt, fosztogatást, mocsokcsinálást kellene minél részletesebben bemutatni.


A francia, német köztévé mindenkit nácinak kiállt ki, mintha kötelességének érezné, hogy a lakosságot "megmentse" ezektől, úgy, hogy meg sem hívja a politikusaikat, ha mégis, úgy bánik velük, mint egy kutyával, ők a főgonoszok, ők a veszedelem, stb.

Ilyen például az AfD, FN, Trump, Orbán, stb.


Ez nem független média, csak a libsik tartják annak, mert mindenki azt a médiumot tartja függetlennek, ami a saját nézőpontját képviseli.


2016. szept. 9. 15:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem azért fizetsz adót, hogy a kormány álláspontját hallgasd nap mint nap érte.


De megnyugtatlak: teljesen független, korrekt és hiteles sajtó a világon sehol sincs.

2016. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
hát nem is azért, hogy az ellenzékét...
2016. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező!Az megvan,hogy a Kúria szerint a "Tudta?" plakátokon a kormány nem tényeket közöl,hanem véleményt?
2016. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

hányszor adod még elő ugyan azt a hazugságot?


nem ezt mondta a kúria, hanem pont azt, hogy a kormány nem élt vissza a jóhiszeműséggel


ballerok a fű növésébe is nácizmust vizionálnak...

2016. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14:Szerintem meg kettőnk közül,nem én vagyok az,aki hazudik."A bíróság szerint a kormány kijelentéseinek tartalmával szemben,az AB-határozatok nyomán támasztott alapjogi elvárások,nem azonosak az objektív tényeken alapuló információkkal,ismeretekkel,adatokkal szemben támasztott köznapi követelményekkel.Ennek következtében a kormánynak a választási kampány részeként elhangzó kijelentései legfeljebb orientálnak,de nem informálnak." Ezt te idézted ezzel kapcsolatban,egy másik kérdésnél.Most sem tudok mást írni,mint akkor:én ezt nem tudom másképpen értelmezni,mint hogy a kampányban elhangzottak,leírtak,nem objektív tényeket,információkat,adatokat tartalmaznak.Erre akkor már nem válaszoltál,hogy hogyan látod.Talán most...
2016. szept. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként én a kormány jó-,vagy rosszhiszeműségével akkor sem,most sem foglalkozom.Csak azt írtam,hogy a Kúria szerint a kormány véleményt közöl,nem tényeket.Lényegében azt fogalmazták meg,hogy a kormány kampánykijelentései,nem objektív tényeken alapuló információk,ismeretek,adatok.
2016. szept. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!