Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti sem fogjátok nézni a...

Ti sem fogjátok nézni a futball EB-t a tv-ben amiért a "közmédia" adja?

Figyelt kérdés
Én inkább keresek egy online streamet majd, mert hányingerem lenne, ha a fideszbérenc csatornán kéne néznem.
2016. ápr. 15. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
leginkább azért nem nézem, mert nem érdekel
2016. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Én egy csatornát nem a csatorna miatt nézek vagy sem, hanem az adása miatt. Ha a közmédia hazudik, az nem érdekel. De egy Oscar díjas filmet mondjuk azért ne nézzek meg, mert ott megy? Ostobaság. Ha a futball jó és jó minőségben sugározzák, megnézem. A magyar futballt nem érdemes, kár az időért.
2016. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
EB-nél aztán pont leszarom, melyik csatorna adja.
2016. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Tojok rá, hogy ki vagy mi adja. Örülök, hogy ennyi böjt után végre valahogy kijutott a válogatott, és láthatom Eb-n a csapatot.


Érdekes volna persze külföldi (főleg angol, azt meg is értem) kommentátorral is megnézni a meccset, úgyhogy később majd beszerzem ezeket a felvételeket is.

2016. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel hogy ki adja - a meccs érdekel.

Az F1 futamokat is megnézem. Ezzel gyakorlatilag kis is merül az az idő, amit a közmédia csatornáin töltök.


Mondjuk, egyébként sem nézek TV-t. F1, salakmotor, foci VB- Eb, meg néha Comedy Central, Nickelodeon - kb ennyi a Tv-zésem.

2016. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én azért nem nézem, mert a foci végett buktam tesiből. Foci őrült volt a tanár, én meg nem vagyok hajlandó egy tök után rohangászni. Mindegy melyik csatorna adja, igen sokat kéne fizetni, hogy nézzem.
2016. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem fogom nézni. De akkor sem nézném, ha nem a közmédia adná, mert egy kicsit sem érdekel.
2016. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én vagy 10 éve nem nézek tv-t, ez EB alatt se fog változni.

A focit meg egész életemben lesz@rtam.

Mondjuk a K'NAAN - Wavin' Flag az jó de ennyi.

2016. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Én azért nem nézem, mert a foci végett buktam tesiből. Foci őrült volt a tanár, én meg nem vagyok hajlandó egy tök után rohangászni. Mindegy melyik csatorna adja, igen sokat kéne fizetni, hogy nézzem."


ja, szokásos balf.sz szöveg, akiket mindig utoljára választottak be csapatba, és akkor interneten sírnak, hogy micsoda hülyeség futni egy labda utááán; hát elárulom, ennyi erővel az összes sport hülyeség lenne, mert kb mindennek ennyi értelme van; ja, és aki tud focizni, az szeret is, ha te balf.sz vagy, az a te hibád

2016. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szántóvető ***** válasza:
hát ne haragudj de ez csacsiság.
2016. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!