Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti sem fogjátok nézni a...

Ti sem fogjátok nézni a futball EB-t a tv-ben amiért a "közmédia" adja?

Figyelt kérdés
Én inkább keresek egy online streamet majd, mert hányingerem lenne, ha a fideszbérenc csatornán kéne néznem.
2016. ápr. 15. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem azért nem nézem mert a közmédia adja hanem mert szimplán telibe sz.rom. Nem tud érdekelni ez a sport.
2016. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nézni fogom,mert érdekel a foci.És magasról teszek rá,hogy melyik tv adja,mert a meccsekre vagyok kíváncsi.Mondjuk,azt hozzáteszem,hogy egyedül a sportközvetítések azok,amik érdekelni tudnak a közmédia kínálatából.
2016. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezzel jól kitosz most a Fidesz kormánnyal. Jól kitaláltad gratulálok. Én a közmédián nézem és hallgatom a Hajdú B.t-aki a legjobb kommentátor szerintem. És kit érdekel milyen csatorna. Aztán ha a szünetben ilyen Sebők Vili féle amatőr szakkommentátorok lesznek addig iszom egy sört.
2016. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szánalmas vagy mint a gyurcsányfan társaid
2016. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!