Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Budaházy 13 évéhez?

Mit szóltok Budaházy 13 évéhez?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 19:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 16:06, ebbe azt látsz bele, amit akarsz. Nem fogod elhinni, én még azt is bele tudom magyarázni, hogy vérkommunista eszméket hirdet. A fasizmus nem azt jelenti, hogy van a Wolfenstein 3D, vannak benne nácik, és le kell őket ölni. Budaházyra maximum azt tudom mondani hogy hungarista, mert abszolút nem úgy viselkedik, mint egy náci. Hordott náci jelképeket? Nem. Karlengetéssel köszönt? Nem. Az egyetlen "bűne" az volt, hogy kritizálni merészelte ezt a tökéletes rendszert, és felkészült arra, hogy a karhatalom fegyverrel, esetleg éleslőszerrel támad rájuk. Terrorcselekményt sem követett el, hisz nem robbantott sehol, a BTK szerint maximum előkészületet követett el, azért pedig maximum a szovjet rendszerben járt volna 13 év (sőt, ott konkrétan kevesebb járt: 10 év, a szovjetellenes propagandáért járt 25 év)

Az anarchizmus meg a fasizmus pedig szöges ellentétei egymásnak, attól hogy te nem érzed a kettő közt a különbséget. Most akkor anarchista volt vagy fasiszta? A másik pedig, hogy anarchisták főként a baloldali körökből kerültek ki, a punkoktól mást se hallani, minthogy a SZU-t meg a kommunista rezsimet éltetik (annak sincs sok köze az anarchizmushoz, de olyannyira ostobák, hogy fölösleges elmagyarázni nekik). Gyakorlatilag egyik szavad üti a másikat...


Az anarchizmus fogalma pedig messze nem az, amit te felvázoltál. Az a nonkonformizmus.

2016. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 Mr Orange ***** válasza:
64%

Amít a pánkokról írtál igaz alja néppség



Ki mondta,hogy náci?



Írtam ,hogy nem a szó klasszikus értelmében anarchista hanem azért mert nem tudja elfogadni a törvényes NEM TÖKÉLETS RENDET és kész az anarchistákra jellemző módszereket alkalmazni.


És azért fasiszta mert valami ősmagyar misztikum,szívcsakrás ,jézus magyar volt, a szíriuszról jöttünk ,Isten választot népe vagyunk ,(Istenek nincs választott népe erről IS szól kereszténység).


Nah egy ilyen szigorú erőn alapuló társadalmat akar létrehozni ezt úgy hívják fasizmus Moussolini is ezt gondolta faj elmélet nélkül. Ebbe nincs mit bele magyarázni te magyarázod bele a cionista dumát én csak a tényeket látom.


Jah és már elébb írtam nem az ő érdeme ,hogy nem halt meg senki hanem olyan szerncsétlen volt ,hogy nem tudta végre hajtani az akcióit ez válik most szerencséjére.

2016. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
55%

Azért Budaházyt ne keverd Pataky Attilával...megvannak a saját elképzelései, és én sem értek mindenben egyet velük, de ennyire azért nem elborult mint az Edda valamikori frontembere, az ő ufós hülyeségeivel van tele a média, hogy hozzák-viszik a földönkívüliek (csak tudnám, minek hozzák vissza?)


Az erőn alapuló társadalom koncepciója amúgy már SUllától létezik, nem Mussolíni vagy Hitler (Vagy Sztálin bátyó) találta fel ezeket. A diktatúra fogalma már jóval korábban is élt, mellesleg Sullán látni hogy lehet azt is ésszel csinálni. Budaházyról nem tudjuk, konkrétan milyen társadalmat hozna létre, mint ahogy a Jobbikról sem tudjuk. És abszolút nem vagyok széljobber, sem Jobbikos. A cionizmus és a háttérhatalom pedig nekem is ugyanúgy a legnagyobb ellenségem mint neked, vagy bárkinek, erről is lehetne beszélni, de megjelenne valami agyamosott birkaember pillanatok alatt hogy fújkonteó, büdöskonteó, nemszabad.


Lehet hogy nem az ő érdeme, hogy nem halt meg senki, de ha a kúrmányzat nem kezd el jó ÁVH-s módra lövöldözni a tömegre, vélhetően ő sem készített volna egy darab Molotov-koktélt sem. Nyilván ha megdobnak útburkolati kővel, visszafújok gázspray-vel, de ha a boltból kijövet egy számozatlan zsernyák lefújna könnygázzal, csak mert "nesze neked szemét kormányellenes,dögölj meg", akkor vélhetően én venném fel az útburkolati követ. Azoknak meg külön gratulálok, akik farizeus pofával helyeslik az ilyen intézkedést, aki nincs velünk az dögöljön meg, az ilyet kéne Vorkutára vagy Tajsetre elpaterolni 25 évre egy gulágra, éltesse ott az imádott rendszerét.

2016. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
59%

tobas: Az általad idézett szövegben semmi konkrétum nincs, gyanítom, hogy nem véletlenül.

"Morvai Krisztina itt bebizonyította, hogy a Jobbikosok sem lesznek különbek ugyanúgy a mentelmi jog mögé bújnak."

Koncepciós perben teljesen jogos.

2016. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
71%

Tudtommal azért választották meg, hogy az Európai Parlamentben képviselje a pártja érdekeit, nem egy bíróságon csinálja a cirkuszt, bár ahogy elnéztem a felvételt inkább igazi magyar futball meccs hangulatnak lehet nevezni.


"Koncepciós perben teljesen jogos."


És kidönti el, hogy mi a koncepciós per? A Jobbik például mindig nagy elszámoltatásokat ígér. Fogadni mernék, ha ez tényleg bekövetkezik akkor az ellenzék se fog majd mást harsogni, hogy ezek koncepciós perek és semmi sem igaz abból, amivel vádolják. Amúgy lehet például a nemzetközi bíróságokhoz fordulni, ha tényleg így gondolják.

2016. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
83%

"Koncepciós perben teljesen jogos."

A mentelmi jognál pedig arra gondoltam, hogy 14-ben a választásokkor azt mondták, hogy senki se vonatkozzon. Ha jól értelmezem, akkor most ne legyen mentelmi jog, amikor az "MSZP és az SZDSZ bennmaradó maffiózóinak" számonkérése zajlik, viszont amikor a párt egyik képviselő ellen intézkednének akkor nyugodtan éljen vele. Én szememben ez képmutatás, de egy politikustól nem is várok kevesebbet. Annyit azért elvárnék egy képviselőtől, hogy legalább azzal legyen tisztába miért is választották meg, mert nem láttam a Jobbikos Európa Parlament képviselő választási programjai között, hogy bíróságon kiabáljon be minden félét, pedig én elszoktam olvasni a nagyobb pártok programjait.

2016. szept. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
59%

"Tudtommal azért választották meg, hogy az Európai Parlamentben képviselje a pártja érdekeit, nem egy bíróságon csinálja a cirkuszt"

Morvai Krisztina jogvédő is, már jóval korábban az volt, mint hogy európai parlamenti képviselő lett volna.


"És kidönti el, hogy mi a koncepciós per?"

[link]


"A Jobbik például mindig nagy elszámoltatásokat ígér. Fogadni mernék, ha ez tényleg bekövetkezik akkor az ellenzék se fog majd mást harsogni, hogy ezek koncepciós perek és semmi sem igaz abból, amivel vádolják."

A miniszterelnökök, miniszterek döntéseit általában papírok igazolják, tehát a hazaárulást nem lenne nehéz bizonyítani. A lopások, csalások szintén könnyen bizonyíthatóak lennének, csak jelenleg a hatóságok részéről nincs meg erre az akarat, mivel pont a bűnösök irányítják őket.


"Amúgy lehet például a nemzetközi bíróságokhoz fordulni, ha tényleg így gondolják."

Hova? A hágai nemzetközi bírósághoz, amelyik még soha nem döntött a magyarok javára?


"Ha jól értelmezem, akkor most ne legyen mentelmi jog, amikor az "MSZP és az SZDSZ bennmaradó maffiózóinak" számonkérése zajlik, viszont amikor a párt egyik képviselő ellen intézkednének akkor nyugodtan éljen vele."

Rosszul értelmezed. Köztörvényes bűnözők és hazaárulók esetében ne legyen mentelmi jog, politikai elítéltek esetében legyen.

2016. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 Mr Orange ***** válasza:
64%

Jó az tény ,hogy Magyarország egy nagyon fontos Geopolitkai térségben helyezkedik el és mind történelmileg, mind ma is húzz szét minket két erő Moszkva és Washington, de kérdem én azon kivűl ,hogy Magyarország ma is meg van szállva de nem úgy hanem ebbe az érdek szférába tartozunk de hé ez minden itteni kis országra igaz nem vagyunk különlegesek,



Kérdem én miben különbözik Budaházy a szovjet partizánoktól a német megszállás alatt?


Megmondjam amíg a szovjetek tényleg élet veszélybe voltak Hitler és Sztálin által addig őt arra ,hogy ki álljon a véleménye mellett ez az igazság 56-nak semmi köze nincs 2006-hoz vagy legalábbis annak a kölyök pezsgős változata kérdem én ha bármi köze lenne hozzá akkor most Budaházy-t meg rajta kivűl több száz embert akasztani vinnének ez az igazság a mai jobberek meg teremtették a maguk mitoszát 2006-al .


Ja és még annyi a különbség ,hogy bár mind kettő fegyveres harcot akar az egyiket elítélik a szélső jobberek a másikat meg istenitik.


Ja és nagy Putyinisták miért nem szóltatok fel mikor Putyin megkoszóruzta az 56-ellenes Szovjet emlék művet.

Ja értem amikor a szovjetek barátok akkor ők is katonák voltak és tiszteljük a nemes ellenfellett aki végül legyőzőt.


Amikor meg a 2vh ról beszélünk akkor gonosz plutokrata,judeo bolsevista, cionista, szabadkőműves,elnyomás a Magyar Turul és Német Birodalmi Sas ellen.

Félelmetes mennyire nem értetek a történelemhez és aki nem ért veletek egyet az vagy

ostoba (szegény kis buta nem olvass elég alfahírt, elhiszi a globalista propagandát )

Vagy hazudik (és akkor mennyit fizetett a Soros vagy másik klasszikus ávós ivadék )


Történész hallgatóként megvettem a történelem hamisítást a cionizmus is az nincs kiválasztott nép , vagy a románok elmélete ,hogy ők a Római Birodalom örökösei szánalmas . Nem véletlenül nyert a Szovjetunió és az USA nem nem azért mert a zsidó világbank őket pénzelte. A nácikat is pénzelték a Wall Street-ről már a 20 évek közepén mert féltek a jenkik egy erős Franciaországtól csak túl estek azon a bizonyos lovon.


Azért nyertek a jenkik és a bolsik mert a történelemben egymásra találtak ennyi nem több a nácik meg a japók ha két irányból támadják egy azon időben az Szu-t akkor vége és kimarad Amerika a képletből utó irat tudom Amerika előbb utóbb úgy is belépet volna buliba. De a vég eredmény teljesen más lett volna.

Ennyire nem voltak képesek mind kettő ment a saját feje után a világ a jövő nem a hungarizmusnak kedvez akkor is ha ez lesz elfog pusztulni ha minden állam nacionalista lenne a térségben mi lenne mi lennénk az esélyesek nem hiszem és teljesen mindegy kinyerne mert a győztest az egyik szuper hatalom ledarálná teljesen gond nélkül .


Szóval lehet magyarkodni a Jobbik nem a Magyar hanem a Moszkvai érdeket képiselné Putyin pénzeli az összes szélső jobber pártot ennyi . Úgyan úgy ahogy az USA pénzelet az összes Libsi pártot . Magyarország nem a föld szívcsakrálya hanem csak egy kis gyalog a sakk táblán és ha németek az akkori erőviszonyok szerint reális Sasnak nevezni akkor mi csak egy kis galamb voltunk akit kifosztott és megszállt a náci hadsereg,aztán a bolsevik aztán ,jött a privatizáció még jobban elloptak minden most meg nyomul Orbán meg a jobbik , hogy megint a Moszkvaiak dézsmáljanak .

Az ostoba tömeg pedig elhiszi ez most más lesz ez most mi értünk lesz magyar kis emberekért ,hát nem soha nem lesz azért mindenkinek magának kell tenni ,hogy jobb anyagi körülményei legyen és nem csak annyit ,hogy migránsozok aztán meg felveszem a hungarista polót aztán egész nap azon gondolkozok de szép lesz majd a Nagy Magyarország olyan lesz mint egy álom ,lesz medencés házunk a cigány nem lopja majd el az almát a kertből

Ahogy a vallás a népek ópiuma de egyben sóhaja is úgy ez a nagy Magyarország is valami hasonló a szegény kis egyszerű ember földi mennyországa , hogy jön a Vona Gabi és minden jobb lesz , persze ,hogy jobb lesz a kis Benedeknek, neki meg a slepjének. Mindegy nem folytatom a politika egy mocskos de fontos dolog aki meg értet valamit a szavaimból annak ez bőven elég volt sőt még sokk is aki meg nem képes a történelemben mást látni min a 2-vht és a Nagy Magyarországot nem hajlandó azon nem lehet segíteni ha az iskolában nem tanult történelmet akkor én se fogom tudni meg tanítani,


Utó irat

Historia est magistra vitae

2016. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:

Mr. Orange!


Teljes szívemmel egyetértek!

2016. szept. 1. 12:48
 60/65 dickharta ***** válasza:
100%
az iskolánál rosszabb helyet el sem tudok képzelni a történelem tanulásra!
2016. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!