Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Budaházy 13 évéhez?

Mit szóltok Budaházy 13 évéhez?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 19:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
70%
Én elégedett vagyok az ítélettel.
2016. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy jó nagy köpönyegforgatás a mentelmi jogával élni Morvai Krisztina részéről, hiszen pont a JOBBIK hangoztatja mindig, hogy el kellene törölni a mentelmi jogot.
2016. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
67%

Kevés, tényleges életfogytot kellett volna kapnia. Semmilyen terrorizmusnak sincs helye az országban, legyen az iszlamista vagy hungarista.


"sorozatban Molotov-koktélos vagy robbantásos támadások"

2016. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
65%
Biszku nulla, privatizációs ügyek nulla, olajszőkítés nulla, vizovicki ki a börtönből nagyon szép bíróság ez a véleményem
2016. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
22%
Őt is a még szabadon levő állampolgároknak kell eltartaniuk kedvezményes szabadulásáig.
2016. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
80%
Akkor sintér maffiavezér, Magyarország legnagyobb bűnözője mennyit kap?
2016. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
97%
20:46, én úgy 300-400 év Vorkutát adnék neki. Annyi idő alatt TALÁN helyrehozná a tömérdek kárt, amit okozott.
2016. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 dickharta ***** válasza:
38%

el tudom képzelni,hogy ő tette,vagy készítette elő azokat a dolgokat,amivel vádolják!

viszont mindennel amit tett egyetértek. ő meg merte csinálni,amit én csak gondoltam. kicsit messzire ment a megfélemlítésben,de nem hinném ,hogy emberéletek veszélyben lettek volna,egy fantásüvegből készített 'molotov-koktélból',amit egy épülő házra dobnak. a kókáéra.

a terror vád egy szemét túlzás az ügyészség részéről!

vagy akkor tényleg terror volt a 2006 os rendőri fellépés is! várom az ott kiszabott 13 éveket!

naivan.

2016. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
16%
Szégyenletes, magyarellenes, nem is értem, hogy lehet ezt terrorizmusnak hívni. Az egykori francia, orosz ellenállók gyilkosságait terrorizmusnak hívják ugyanezek? Nem, ők a jóságos partizánok (hogy a franciák terrorizálták, adósították el, szállták meg, majd támadták meg Németországot, az részletkérdés). A terrorizmus egy negatív fogalom. Budaházyék kiben keltettek félelmet? Magyarellenes politikusokban? Egyébként várható volt az ítélet, ilyen az "igazságszolgáltatás". Meg olyan, amit az ávós gyilkosokkal, kommunista vezetőkkel, korrupt politikusokkal csinált (semmit).
2016. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
23%

Azt, hogy akik hozzájárultak az ország süllyedéséhez azok miért nem ülnek a sitten?


Jó, Budaházy sem volt egy szent, de ez egy "példastatuálós" ítélet is részben.

2016. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!