Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budaházy György miért veszett...

Budaházy György miért veszett össze a Jobbikosokkal?

Figyelt kérdés

#Jobbik #szélsőjobb #Buktaházy György
2016. jan. 29. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
cukiságkampány
2016. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

azért amiért a "szavazz a jobbik ellen"-es társaság is utalt


ha Voncsiék Budaházyval és társaival rokonszerves politikát folytat, akkor a világon már csak nagyon kevés helyen lesz szalonképes

és Voncsi ezt nem akarja

2016. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

A szélsőséges gondolkodású emberek nem tűrik, ha valakinek (akárcsak egy hajszálnyival is) más a véleménye az egyes dolgokról.


Én azon csodálkozok, h a Jobbik még egyben van... Habár ahogy hírlik, párton belül is komoly törésvonalak vannak.

2016. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Megtudta hogy Vona eredetileg Zazriveč
2016. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem az lett a baj a Jobbikkal hogy elfelejtette honnan jött, csak megy ez a megtévesztő cukiság, más szóval a leendő szavazatokért eladták magukat, azt amit régen képviseltek. Én legalább is így látom. Sokkal jobb lenne ha visszajönne a régi radikális vonal, szerintem teljesen igaza van Budaházynak. Ő egy igaz hazafi, de Vona.. inkább tűnik műhazafinak.

Ezek ellenére a Jobbikot tartom a legértelmesebb pártnak a parlamentben, szerintem adni kéne nekik egy esélyt.

2016. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen közel álltak egymáshoz, de akkoriban a Jobbik ideológiailag elég színes, behatárolhatatlan volt.

Miután kezdett szilárdulni az ideológia, voltak emberek, akik más utat kerestek.

2016. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Budaházy sose hitt a pártokban, és a pártok demokráciájában.
2016. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!