Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti érzelműeknek talán...

A nemzeti érzelműeknek talán nem érdekük a fidesz megbuktatása?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Budaházy György akciójára pl, aki balhézott december 16.-án a kormányellenes tüntetésen, a tüntetők ellenében. A fidesz intézkedései nem éppen hazaszeretetről árulkodnak, mégis a magukat hazaszeretőnek nevezők kifejezetten kiállnak mellette, és az elégedetlenkedő emberek hangját mintha meg se hallanák. Miért van ez, hová lett a valódi hazafiság ezekből az emberekből?

2014. dec. 17. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemzeti érzelmű, ha nem az, mindig mindenki érdeke egy korrupt, bűnözői kormány megbuktatása. Az ilyenek, pont úgy mint az MSZP-t, úgy kell leváltani, hogy többet esélyük se legyen kormányozni.
2014. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

A hazafiság baromság.

Fiatalon én is az voltam, aztán belekerültem egy ilyen csoportba, ahol a többség tróger volt. Szépen megismertem azóta jó pár embert közülük is és úgy mindent összevetve a sima magyar emberek közül is és azt kell mondjam, hogy ezekért a tahókért nem éri meg nagymagyarkodni és nemzetieskedni.

2014. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

A nemzeti érzelműeknek talán nem érdekük a fidesz megbuktatása

Nem tűnt volna fel,nemrég volt választás.És tudod a többség.

2014. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert a nemzeti érzelműek szeretnek Árpádsávos és EU ellenes zászlót lengetni, aki pedig azt teszi, az náci a tüntetők szerint. Őközéjük állnának be?
2014. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Az fáj nekik, hogy nem azt kapták amit akartak, de az utca sem az övék már.

ott vannak, ahová valók: kiközösítve.

2014. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Hazádnak rendületlenűl

Légy híve, oh magyar-.

Bölcsőd az s majdan sírod is,

Mely ápol s eltakar.


A nagy világon e kívűl

Nincsen számodra hely;

Áldjon vagy verjen sors keze:

Itt élned, halnod kell.


Ez a föld, melyen annyiszor

Apáid vére folyt;

Ez, melyhez minden szent nevet

Egy ezredév csatolt.


Itt küzdtenek honért a hős

Árpádnak hadai;

Itt törtek össze rabigát

Hunyadnak karjai.


Szabadság! Itten hordozák

Véres zászlóidat,

S elhulltanak legjobbjaink

A hosszu harc alatt.


És annyi balszerencse közt,

Oly sok viszály után,

Megfogyva bár, de törve nem,

Él nemzet e hazán.

2014. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Voltam már én is tagja a Magyar Gárdának 3 éve, de nem azok az IGAZI MAGYAROK, aminek vallják magukat...

Akiket ott megismertem, mindnek volt már dolga a hatósággal, önkényuralmi jelkép használata (horogkereszt), verekedés és hadd ne soroljam tovább!

Nem csodálom, hogy miért igazoltatják őket állandóan a zsaruk!

Alig fél évig voltam tagja, de ki is léptem, mert úgy éreztem, komoly bajban lennék, ha ott maradok.

Ja, am a Jobbik nagy csókosa a Fidesznek!

2014. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ennyire egységes ez a tünti, hogy lenácizták őket?

Akkor gondolom megvan az oka, hogy a jobbosok miért nem nagyon vállalnak közösséget velük.


És, hogy zajlott az a balhé? Megjelentek aztán annyi?

2014. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

Én már önmagában a "nemzeti érzelem" kifejezést sem tudom értelmezni, ezért a kérdést sem értem.


Régen teljesen természetes volt, hogy a magyar ember a nemzeti hagyományait, történelmét, vallását ismerő, azt megbecsülő és gyakorlatban megélő hazafi volt, aki az "Isten, haza, család" szentháromság keretében élte az életét.


Rákosi és Kádár vetése mostanra érett be: internacionalista, gyökértelen, konzumidióta, nemzettelen masszává züllesztették az ország lakosainak jelentős részét.


Dédapám még a hazájáért harcolva esett el a háborúban, büszkén viselve az egyenruhát, a mai fiatalok pedig kifogásokat, kibúvókat keresnek a hadkötelezettség alól.


Nagyapám '56-ban leverte a vörös csillagot, amiért később meghurcolták, a maiak pedig már "felszabadulásnak" mondják a szovjet megszállást.


Akkor tizenéves gyerekek harcoltak, senki se kényszerítette őket, ma meg ilyen idióta ketyegebékafélék pocskondiázzák a hazafiasságot.


A magyar hazafiság tartotta meg a magyar hazát több, mint 1000 éven át iszonyatos véráldozat árán.

2014. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

Ami Budaházyt illeti, ő következetesen ugyanazt képviseli 30 éve, aki követi a munkásságát, írásait, rádióműsorát, pontosan tudja. A Fidesz kormány alatt ült börtönben.


Megjegyzem a mohácsi csatában 3 Budaházy esett el és az Egri csillagokban is szerepel a várvédők között Budaházy István hatlovas tiszt, a Rákóczi szabadságharcban is harcolt több Budaházy.


Ennyit a Budaházy családról, amelyik többet tett Magyarországért, mint a kommentelők és felmenőik együttvéve.

2014. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!