Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Budaházy 13 évéhez?

Mit szóltok Budaházy 13 évéhez?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 19:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem. Az lemaradt az utolsó mondatom végéről.
2016. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
66%
Jót fog neki tenni az a 13 évecske.
2016. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 Baluba ***** válasza:
63%
Én csak annyit kérdeznék: Ha Árpád-sávos zászlót lengetve, díszmagyarban, székely himnuszt énekelve megölök valakit, akkor nekem is felmentést kértek, hiszen igaz magyar szándékaim voltak?
2016. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
20%
21:35 igazad van, szerintem az 56-osokat is csukjuk le 15-20 évekre. Petőfit, Kossuth-ot és a többi radikálist is vinni kellett volna a Bastille-ba, csúnya gonosz államellenes bácsik, halálrájuk!
2016. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
89%

Azért elég rossz példa Petőfit hozni, hiszen akkor egy erőszakmentes forradalom, mert egy fegyver nem dörrent el.


Engem nem igazán érdekelt, már elfejtettem azt is, hogy mit csinált, ki volt. Videót megnézve viszont teljesen kiadtam, hogy ez a "Szebb jövő" az ilyen viselkedés, akkor remélem soha nem jutnak hatalomra. Amúgy nem tudom mióta dolga és mikor választották meg arra egy Európai Parlament képviselőjét, hogy bekiabáljon egy tárgyaláson.

2016. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
11%

Semmit nem tudtad bizonyítani, koncepciós per volt.

De ha igaz is lenne, nem veszélyeztetnek senkit sem azzal, hogy egy házfalra rá ajartak dobni egy "mű" molotov-koktélt. Arról nem is beszélve, hogy az elmúlt 26 év kormányainak tagjai ellen jogos lett volna ilyen fellépés.


++++++


Petőfi-Petrovics Sanyika meg lehet, hogy nem ontott vért, de kuszabadították a szélsőségesen buta Mihajlo Stancic-Táncsics Mihályt. Arról nem is beszélve, hogy a magyar nemességet és utódaikat (így pl. engem is) rendszeresen megsértette a versnek nevezett förmedvényeiben, főleg abban, amelyiket a rokonaim házaiban írt.

2016. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
4%
22:24, tényleg nem, csak szabadságharc lett belőle amit nem nyertünk meg. Az sokkal jobb, tényleg.
2016. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
66%

A nagy ősi magyar nemességet, szerintem a kutyát nem érdekli itthon és senki sem fogja visszasírni őket.


Ja, egy szabadságharc amit megint nem mi kezdtünk, ha jól emlékszek.

2016. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
41%
btw szemkilövetőék mennyit is kaptak?? csak a miheztartás végett
2016. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
21%
Milyen rendszerváltás volt itt? Nem álltak le a koncepciós perek, és most már egy közismert politikai fogoly is van. Érdemi bizonyítékot nem mutattak fel ellene. Az egyetlen bűne, hogy szereti a hazáját, és tenni is hajlandó érte. Ez csípi a rezsim szemét.
2016. aug. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!