Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért nem válaszol...

Fideszesek! Miért nem válaszoltok soha, hogy miért szavazta meg a pártotok a titoktörvényt mszp-vel az élen?

Figyelt kérdés
ugye ez demokratikus döntés volt tőlük?
2010. ápr. 19. 19:13
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
az összejátszást elsősorban a magasabb szintekre értettem, pl alkotmánybíróság. de igen az mszp-vel is csak a műsort adják.
2010. ápr. 22. 15:50
 42/44 A kérdező kommentje:

"Teljesen felesleges ezekről veszekedni, mert az egész úgynevezett "demokrácia" nem ér egy kalap szart se!Miért? "


ebben a kérdésben speciel nem veszekszem, csak szeretnék választ. az emberek tudatosnak tartják magukat, leugatják a másikat aki nem ért velük egyet. ezért én kérdést tettem fel nekik. nem tudnak rá válaszolni, azzal magukat minősítik le, hisz ezzel elismerik, hogy egy bűnbandára szavaztak, így nem értem milyen jogok fikáznak bárki mást?

2010. ápr. 22. 15:52
 43/44 A kérdező kommentje:

"Olvasva a hsz-eket, gyerekkorom jut eszembe. "


igen, meg az "isten útjai kifürkészhetetlenek", stb... ismerem az ilyet igen.. univerzális válaszok.

2010. ápr. 22. 15:53
 44/44 anonim ***** válasza:
Jól van na!Azért ez nem teljesen így van mint írod!Az Uniónkban, ha észre vetted volna, minden országban van titoktörvény, ami természetesen kell, mert nem kell mindenből félrevezetett pletykát csinálni, amit a Magyarok előszeretettel művelnek is:)Ez pedig nem egyenlő azzal, hogy a dolgait akarja takargatni.De ezen felesleges gittet rágni, mert arról még nem írtál, hogy a Fidesz, akire ez a sok tudatlan szavazott, titkosítgatott itt bármit...De gondolom, a Bkv, meg a most a héten nyilvánosságra került Mszp pénzkifizetési módszerek mind rámutatnak a"barátságukra"igaz?Azért mert az autómba 250km/h van karcolva, annyival is járok?Pedig tudtam és akartam is hogy ez legyen az autóm...
2010. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!