Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért nem válaszol...

Fideszesek! Miért nem válaszoltok soha, hogy miért szavazta meg a pártotok a titoktörvényt mszp-vel az élen?

Figyelt kérdés
ugye ez demokratikus döntés volt tőlük?
2010. ápr. 19. 19:13
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
hoztad a szintet, gratula!
2010. ápr. 21. 19:25
 22/44 anonim ***** válasza:

"és szerinted egy olyan párt aki együttműködik az általatok utált párttal"


Ember! itt a jobbikra gondoltál? Mert ha igen, akkor nagy bajban vagy! Magyar nem utálja a magyart! És keresztény nem utál senkit.

Ha az mszp-re gondoltál akkor bocs. :) Nézd el nekem úgy, hogy nem szólsz vissza :)

2010. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
egy mszp szimpatizáns nem kritizálná a titoktörvényt :)
2010. ápr. 21. 19:26
 24/44 anonim ***** válasza:
de én nem vagyok mszp-s :P
2010. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

de én sem. mivel kritizálom ,így nem lehet se fideszes se mszp-s. igaz lehetnék lmp-s, de az se vagyok, mind1.


értelemszerűen az mszpre céloztam. a fideszesek nagy része az mszpt utálja, csak utána utálja a jobbikot.

2010. ápr. 21. 19:30
 26/44 anonim ***** válasza:
sajnálom. De ez sajnos kölcsönös. Több jobbikos osztálytársam utál, mert fideszes vagyok. :( így az út már tényleg a pokolba vezet. :(
2010. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Miért?Honnét tudod melyik párt és hány képviselője szavazott erre?Mert én nem tudok erről konkrétumot.Segítenél?
2010. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

olvass híreket, a fidesz egyhangúan megszavazta és az mszp is. erről szólt a média napokon keresztül az indextől kezdve a barikádig minden. keress rá, hogy titoktörvény.


most speciel pont nem érek rá, de ha van elég kurázsi benned, akkor parlament.hu -n meg tudod keresni a törvényjavaslatot is, nekem még nem volt erőm hozzá, sajnos rohadt szar a kezelése.


mindenesetre szomorú látni, hogy nem tudtok ezekről a nyilvánvaló tényekről.

2010. ápr. 21. 19:45
 29/44 A kérdező kommentje:

itt egy fórum, egyenlőre most ezt tudom adni..


[link]

2010. ápr. 21. 19:47
 30/44 anonim ***** válasza:
Na ezzel semmire sem mentem.Nincs konkrét dátum, vagy valami,ami nem pletyka?Mert ez eddig nulla...Barikád?:)))Persze.Már lassan vége a választásoknak.Konkrét szavazati eredményre vagyok kíváncsi.Na nem mintha ezen aggódnék, de hát játszunk!
2010. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!