Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért nem válaszol...

Fideszesek! Miért nem válaszoltok soha, hogy miért szavazta meg a pártotok a titoktörvényt mszp-vel az élen?

Figyelt kérdés
ugye ez demokratikus döntés volt tőlük?
2010. ápr. 19. 19:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert én sem tudom.
2010. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
78%

Mert ciki a kérdés a számukra!


Sok ilyen van! Sőt ha valami értelmesről kell beszélni, korrupció, a nagytőkéhez kötődés, gazdaság, akkor soha nem kapsz választ.

2010. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
73%
Hülye kérdés! Honnét tudná ezt egy mezei Fidesz szimpatizáns?
2010. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
32%
Azért, mert nem jó, ha a proli sokat tud, mert akkor sokat akar. vannak dolgok amik a nagyokra tartoznak. Ha megtudsz valamit akkor mi van, csak elrontod a kedved.
2010. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

egy tudatos szavazó tudja mit miért csinál a pártja. ha nem tudjátok, akkor azt jelenti, hogy vakon szavaztatok.


ha a pártotok jobb mint a többi, akkor meg kell tudnotok magyarázni, hogy ez a tett miért volt jó az országnak.


jah, hogy nem volt jó? akkor kiket támogat a fidesz?

2010. ápr. 19. 19:43
 6/44 A kérdező kommentje:

"Azért, mert nem jó, ha a proli sokat tud, mert akkor sokat akar. vannak dolgok amik a nagyokra tartoznak. Ha megtudsz valamit akkor mi van, csak elrontod a kedved."


akkor megint ott tartunk, hogy olyanra szavaztatok, amiről nem tudtok eleget, nem tudtok válaszokat. ez így eléggé szar meg kell mondjam.

2010. ápr. 19. 19:44
 7/44 anonim ***** válasza:
41%
Nem azért szavaztam kifejezetten a fideszre, hogy az egész országnak jó legyen, mert olyan nincs. Nekem és azoknak akiket ismerek kedvezni fog a fidesz kormányzás. A jobbi sem az egész ország érdekeit képviseli.
2010. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
41%
jobbi=jobbik
2010. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

és szerinted egy olyan párt aki együttműködik az általatok utált párttal, hogy eltüntessen terhelő bizonyítékokat amik valszeg ellene szólnak nem kelt benned ellenérzést? Szerinted ezzel téged képviselt? szerinted ez neked jó? szerinted ezzel azt bizonyították, hogy az ország sorsa érdekli őket és nem a saját kis ügyeik?


U.I.: hol írtam én a jobbikról a kérdésemben?

2010. ápr. 19. 20:00
 10/44 anonim ***** válasza:
89%

2010...


Éjjen a fidesz, mer a fidesz az nem mszp!!!


2014...


Éjjen az mszp, mer az mszp az nem fidesz!!!


:D

2010. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!