Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Eu fanok, tudnának olyan...

Az Eu fanok, tudnának olyan munkahelyteremtő programokat amik Eu-s pémzből valósúltak meg? Vagy a magyar társadalom számára más hasznos beruházást? Okoskodók, válaszoltok, vagy hangotok van?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek a dupla pénzből épített utak, amiken a multik heterautói járnak kellnek, vagy hogy 1000000 ból egy az Erazmus-ban részt vett.Mert én csak aztláttam hogy szisztematikusan kivégeznek, gazdaságilag.

A cukor ipar, és ma már a duplája a szemét íztelen kölföldi import. Előbb a keményítő gyáraink, "még jó hogy a papír ipar is gazdaságtalan lett, és most jöb a GMO s burgnya, amiből ugy keményítő lesz. De mivel a burgonya pép takarmány is így egyből kiütnek a tej és a hús iparból is. És sorolhatnám!


De te is tudsz sorólni?


2010. ápr. 18. 18:10
 1/9 A kérdező kommentje:

Unalmas már ez az ostoba Jobbikos szöveg!

Igen jobbikos vagyok, és én megtudom védeni az igazamat logikusan. És te?

2010. ápr. 18. 18:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnak, mert ilyen nem létezik. Az Eu eddig csakis és kizárólag lopott tőlünk. Gazdag ország voltunk, világszinten ötödik. Ma Európaszinten vagyunk másodikok, épp csak hátulról..
2010. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tanultam Ulmban, jelenleg Dániában dolgozom. Hála annak, hogy EU-ban ez könnyebb... tudom, hogy nem éppen erre gondoltál, de nekem ebben segített az EU.
2010. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja, segített abban, hogy Magyarországról elhúzzanak a tettre kész, dolgozni vágyó, de ugyanakkor agymosott, Global-fan emberek.
2010. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ő is ezt írta csak másképp :)
2010. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Barátaim!


Az Eu-ban egy a globálgazdaság okozta egyszerű túltermelési válság van. A régi globális forma már soha nem jön vissza, de ez más történet. Itt viszont egy gazdaság struktúrális válság van! Ez azt jelenti hogy még 1-2 év és Európa elkezd, protekcionista felfogásban fejlődni. Mi viszont még akkor is hanyatlani fogunk, és amíg a szerkezete a duális gazdaságnak ez marad, addig nem is lesz jobb. Ez pedig azt jelenti, hogy a munkaerő igény külföldön fog nőni, ahogy a 80as években volt tapasztalható. Az ország nagy része " a képzettebbek, akiknek nincs nagy kötöttsége" tömegesen mennek el innen.

Na az lesz a nagy szívás, mert akkor nem lesz mese mert nem lesz végképp miből versenyezni a nyugati bérekkel!

Hiszen attól hogy a termelés protekcionista lesz, a munkaerőpiac még globális marad!


Eddig a tőkével szívatta, ezután a humán tőke lesz a meghatározó, de hogy teli lesz az ország szája az biztos!

2010. ápr. 18. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a város főterét alakítják át teljesen eu-s pénzekből,anyum munkahelyén is uniós pályázatból újítják fel a dolgokat(ovoda),én erről a kettőről tudok de biztos rengeteg van.Amúgy meg ki kéne használnunk az eut.

A piacokat keleten kell megszerezni a nem uniós országokban,nem a tescoban vásárolni,nem szlovák tejet venni,és rögtön nem lenne ennyi elégedetlenkedő.

2010. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nézz körül te igen okos ember a kutatás fejlesztésben.Hány magyar találmány kapott pénzt vállalkozás alapításához,gyárak felhúzásához----ami mit jelent...diplomások,szakmunkások egyaránt kapnak munkalehetőséget....
2010. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mi kerületünkben EU-s pánzekből sok óvoda, bölcsöde, játszótér nyílt. EU-s pénzből épül az új városközpont is, valamint abból lesz buszsáv is a gyorsabb közlekedés érdekében.


Budapest XVII. kerületében lakom, a polgármesterünk három éve Fideszes, és azóta robbanásszerű a fejlődés.


Néhány link:


[link]


[link]


Van több is, ennyit találtam hirtelen. Egy biztos: amióta a jelenlegi polgármesterünk van, folyamatosan épül-szépül a város, köszönhetően annak, hogy a polgármester azzal indította a munkát, hogy létrehozott egy pályázatíró csoportot. Azóta mindenre pályázunk, és általában nyerünk is, és egyre modernebb, szebb a kerület.

2010. ápr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!