Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért nem válaszol...

Fideszesek! Miért nem válaszoltok soha, hogy miért szavazta meg a pártotok a titoktörvényt mszp-vel az élen?

Figyelt kérdés
ugye ez demokratikus döntés volt tőlük?
2010. ápr. 19. 19:13
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
ez nem barikád, hanem index, vagy barikádos linket kérsz?
2010. ápr. 21. 20:23
 32/44 A kérdező kommentje:
megpróbálom neked megkeresni a parlament.hu -sat, annál hitelesebbet nem találsz.
2010. ápr. 21. 20:24
 33/44 A kérdező kommentje:

nah azt hiszem megtaláltam, valszeg ez az, a dátumok stimmelnek:


[link]



lent nézd a szavazatokat a:

Szavazások az önálló irományról -nál


meg tudod nézni azt is, hogy ki szavazott igennel és ki nemmel, név szerint.

a szavazatok is stimmelnek, írta index, hogy pl szdsz-esek szavaztak ellene, ez is stimmel, ez lesz az.

tessék ez elég hiteles?

2010. ápr. 21. 20:37
 34/44 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Nagy nehezen, de meg van!Így igaz, hihető!Miért szavazták meg?Mert van amiről nem szabad ilyen csórikámnak a büdös életben semmit sem megtudni, mint Te meg én, meg sokan másoknak.Beleolvastam a törvény lényegébe, van amire azt lehet mondani ok., de ha arra gondolok, hogy negyven évre van titkosítva olyan dolog, ami engem is érdekel, akkor, azt legszívesebben, én nézném meg, mi a takargatni való, amiért így félnek!De ez csak az én véleményem.
2010. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

ha csak arról lenne szó, hogy a civileknek titokos, az egy dolog lenne. de a többi párt sem nézhet bele, tehát mindenki számára titkos. tudtommal.


szerintem egyértelmű, hogy takargatnivalójuk van, azt leplezik ezzel. sok helyen írták, hogy az is benne van, hogy bármely újságíró vagy akárki nyilvánosságra hozza akármilyen okból, akkor azt büntetni lehet. Ha kiderül, hogy ok nélkül titkosították, akkor is titkos marad.


az mszp-től ennél nem vártam többet. de mint látod a fidesz teljesen megszavazta. eléggé beszédes.

2010. ápr. 21. 21:23
 36/44 anonim ***** válasza:
Hát, mindig az kiabál, akinek a háza ég!A Köztársasági Elnök sem oldhatja ezt fel?
2010. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

azt nem tudom, nem hiszem.


AB-nek kellett volna megsemmisíteni. egyenlőre ezek mind összejátszanak szerintem.

2010. ápr. 21. 21:45
 38/44 anonim ***** válasza:
Mert az egész Fidesz banda összejátszik az MSZP-vel, ez nyílvánvaló. Ezeket ahogy van mindet el kellene onnan takarítani. Egykutya mind. Meg lehet nézni hogy ki lett hatalomra juttatva ismét, semmi változás nem lesz, csak annyi hogy mostantól a tolvajok vezérét nem Bajnainak hívják, hanem Orbánnak.
2010. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges ezekről veszekedni, mert az egész úgynevezett "demokrácia" nem ér egy kalap szart se!Miért?

Mert szétszakítja a magyarságot, árkokat ás családok és barátok között,például mert te fideszes vagy én jobbikos te mszp-s stb.!Hallgatom az embereket, suttognak egymás mögött, én pedig kínomban csak röhögök, hogy ennyire meg lehet vezetni őket! Mert egyik sem különb a másiknál!Kérdem én:milyen rendszer az, ahol egy senkiházi tudatlan cigánynak, aki írni olvasni nem tud, ugyanolyan szavazati joga van, mint egy több diplomás embernek?Ez egy nagy hülye duma, hogy mindenki egyenlő!Teljesen mindegy, hogy mit szavaztak meg, az egész parlament egy maffia,csak pár hónap múlva már Pintér Sándornak, és Orbán Viktornak hívják majd a keresztapákat!

2010. ápr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 doboszoli ***** válasza:

Olvasva a hsz-eket, gyerekkorom jut eszembe.

Amikor hittant tanultunk, olyan 3. osztályos korunkban, gyermeki kíváncsiságtól hajtva, feltettünk néhány kérdést a tiszteletes úrnak. Nem gonoszságból, egyszerű kíváncsiságból.

Amikor a plábános úr sarokba szorult a válaszadással,imígyen végta ki magát:

"Isteni titkokat feszegetni balgaság"

Úristen, mennyire hasonlítasz...

2010. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!