Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki igennel szavaz majd az...

Aki igennel szavaz majd az októberi 2. -ai népszavazáson kifejtené h mért?

Figyelt kérdés
Én a Nem-el fogok mer úgy gondolom h van épp elég probléma így is.

2016. júl. 10. 21:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%

9: Forrás?


Amúgy nem fog leszerepelni, én ezt már most borítékolom neked. A migriket a magyarok 90%-a nem szereti és rohadtul nem akarják, hogy ide bárki is jöjjön.


Ha pedig tényleg úgy van, ahogy leírtad, akkor csak frankón mellébeszél a Fityisz megint, de tök mindegy mert nyomatják mindenhol a hülyeséget és sokan el is hiszik (köztük én is amúgy).

2016. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
33%
Tőlem igent kapnak, az igenek győzelme megadná a Finesznek a kezdőrúgást a süllyesztő felé, végre.
2016. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
50%

Ez a népszavazás pont azért van hogy ezzel foglakozzanak az emberek...

És ne azzal ami az országban zajlik:

A közpénzek(főleg az EU-s pénzek) pofátlan szabad rablása.

Miközben a munkabéreket mesterségesen alacsonyan tartják.


Én nem vagyok baloldali, libsi meg pláne nem, a FIDESZ re szavaztam...

De amit Viktorka csínál az nem semmi.

Lassan el kéne kezdeni tömegtüntetéseket szervezni, és a közpénzbe dömperrel belemerő embereket bekaszliszni, mert így csak röhögnek rajtunk, és ha megbukik a fidesz akkor akik utána jönnek szintén a szabad rablást fogják elönyben részesíteni.

Mert hát itt az a tapasztalat hogy nyugodtan lehet a közpénzt lopni röhögve mert nincs következménye.

Igazából az is egy jó megoldás lenne ha a tömeg betörne a parlamentbe és Orbánkát, Fletokát és a főgenyókat szarrá vernék, hogy ott dögöljenek meg:)

2016. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Mit szeretnél indoklásnak nem tartom valószínűnek h teljesen más kultúrában felnőtt emberek ide gond nélkül be tudnak illeszkedni.

A viselkedésükkel meg nem kis gondok vannak.


Pl a nők nem prostik csak azért mert lengén öltöznek.

Nem mindenki erkölcstelen ember aki iszik alkoholt.

És NO GO Zonákra sem vágyom.

2016. júl. 10. 21:52
 15/27 anonim ***** válasza:
44%
Azt ugye vágod, hogy ez az egész "no go zónás" dolog (mármint hogy ilyenek lennének Európa fejlett országaiban) egy amerikai Fox News-es ürge hazugsága volt, amiért utólag amúgy kénytelen volt bocsánatot is kérni?
2016. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
59%
A szavazatot szerintem beledobják a kukába egyenesen és jön 250 ezer bevándorló rabszolga, hogy képesek legyenek a béreket alacsonyan tartani.
2016. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%

Természetesen a dobozi diószeghy kálvária hármas sem no-go zóna, azért aki oda megy tudja mire számíthat, nem beszélve ha valaki ott ingatlant venne...


a gettósodás valós probléma

2016. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
52%

Igennel szavazok, mert:


- Jobban bízok Brüsszelben, mint a Fideszben

- Mert egyébként Brüsszel döntéshozatalában mi is részt veszünk, tehát gyakorlatilag minden brüsszeli döntéshez hozzájárul az országgyűlés.

- Mert bár nem erről szól a kérdés, szerintem kötelességünk ellátni a ránk eső menekülteket.

- Mert megérdemli a kormány a sok undorító, aljas hazugságáért a menekültekkel kapcsolatban, hogy veszítsen

2016. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
46%

16: Hmmm...


[link]


Igaz, itt kicsit provokálták őket:

https://www.youtube.com/watch?v=fA6XcyXsxXU

"You're jealous because we take over, right?"


Ezt meg gondolom ismered, bár nem kapcsolódik a no-go zónáidhoz:

https://www.youtube.com/watch?v=U-c1iW0WI2s


19: Okék az érveid, de:

"Mert bár nem erről szól a kérdés, szerintem kötelességünk ellátni a ránk eső menekülteket."


Miért is? A magyar honvédség háborúzik ott? A magyar kormány bacarintotta tönkre azokat a közel-keleti országokat? Miért kéne nekünk ellátni azokat a menekülteket, akik hálátlanok, nem képesek normálisan viselkedni és gerjesztik a feszültségeket?


Érdekes módon anno 56-ban nem volt ekkora felhördülés nyugaton, amikor magyarok százezrei indultak útnak. Lehet, hogy valami köze volt ahhoz is, hogy ők tudtak viselkedni és nem éltek vissza a vendégszeretettel... Jah, a másik pedig az, hogy körül vannak véve gazdag arab országokkal, onnan mégis elzavarják őket. Miért?

2016. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
23%
"Mert megérdemli a kormány " 19 - te szerencsétlen, az ország vész el ebben az új tatárjárásban
2016. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!