Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki igennel szavaz majd az...

Aki igennel szavaz majd az októberi 2. -ai népszavazáson kifejtené h mért?

Figyelt kérdés
Én a Nem-el fogok mer úgy gondolom h van épp elég probléma így is.

2016. júl. 10. 21:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Én is nemmel fogok szavazni, de a te indoklásod borzalmasan gyenge...
2016. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
5%
Mijen szavazás lesz?
2016. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem szavazok, mert értelmetlen pénzkidobás az egész. Szó sincs kötelező kvóta rendszerről, ezt csak a Fidesz állítja. De ha lenne is, akkor sem akarna idejönni és itt maradni egyetlen migráns sem.
2016. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Mi a kérdés, amire nemmel fogsz szavazni?
2016. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

Hatalmas kamu ez a kvótarendszer, nem tűnik fel snekinek, hogy akkor már régen szét lennének osztva? :D

Egyébként is a fidesz állítása szerint 2000 emberről van szó.

2000...Egy db nagyközség kb fele. Amiből nagyjából 2000 el is szökik vissza a németekhez.

Nem szavazok, mert még a kérdés is hülyén van feltéve.

2016. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
33%

2000 az első hónapban.

Majd a másodikban megint ennyi és így tovább...

2016. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

El se megyek, értelme sincs.

Okt. 2.-án megszavazzuk, hogy KÖTELEZŐEN ne lehessen senkit betelepiteni, utána meg majd önkéntesen befogadunk negyed millió "munkaerőt", amint erre a héten célozgatott Varga Misi.

2016. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%

"Először is 2000/év, de a migránsok számától és aaz "ország terhelhetőségétől" függően, másodszor nem szökhet sehová, ugyanis a migránsokat röghöz kötik."


Tipikus jobber idióta válasz aki elhisz minden baromságot.


Megkéne érteni h ez nem letelepítési kvóta hanem menedékérelmi eljárások kvótája ami arról szól h idehoznak 1300 embert h nekik a menedék kérelmi eljárását itt folytassák le h ezzel csökkentsük a túl terhelt országok szerveinek a terheltségét. Ez egy természetes és jogos megállapodás és ha ugyan annyi embert fogadnának be az 1300 vagy 1800 ból mint eddig akkor végképp nincs ok a rettegésre. Én sztem nem fogok elmenni remélem leszerepel a fidesz vmi nagyon alacsony részvételi aránnyal, de ha elmek akkor meg mint igazi európai én igennel fogok szavazni.

2016. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%

Már ne is haragudj ezek a "túlterhelt" országok mondták azt, hogyha nem tudunk velük mit csinálni, akkor engedjük őket tovább nyugat-európa felé. Meg ment a mérnök-fogorvosozás.


Nem jó tanácsokat kellett volna anno ideküldenie anno a nyugatnak, hanem két század rendőrt, hogy a migrásokat ott tartsák ahova valók.


Ha balos kormány lenne, akkor már rég lezsírozták volna, hogy itt legyen a migránsok nevelőtábora, aztán max sikerül ahogy sikerül, a ballerek ígyis-úgyis megkapják rá az EUs pénzt.

2016. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%
veffetek öfffe gyerekeim!
2016. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!