Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes lenne "igen"-nel...

Molyember kérdése:

Érdemes lenne "igen"-nel szavazni az őszi népszavazáson?

Figyelt kérdés
Tekintve, hogy ez a népszavazás csak címében szól a migránsokról, ráadásul pont ebben a kérdésben nincs is különösebb jelentősége, viszont így szimbolikusan kiállhatnánk az EU mellett, mielőtt még szeretve tisztelt, rendszerváltó kormányunk le nem térdelteti az országot Putyin elé.
2016. júl. 1. 05:06
1 2 3
 1/30 tgt ***** válasza:
28%
Én nem fogok elmenni. Úgy szavazok.
2016. júl. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%

Pont a szövegezés miatt ez az egész egy nagy átverés. Úgy van megfogalmazva a kérdés, hogy mindenki rávágjon egy határozott "nem"-et, miközben az egész alapvetően hazugságra és hergelésre épül, ráadásul még mellette értelmetlen is.


Én is támogatni akarom az EU-t. Még nem tudom, hogy hogyan lehet ezt a legjobban csinálni. Szerintem, ha a népszavazás érvénytelen lenne, mert a kutya nem menne el rá... az lenne a legjobb.


Megmutatni, hogy minket nem lehet manipulálni, és nem megyünk bele a kisded játékaikba.

2016. júl. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de hasonló elgondolások miatt nyert újra a Fidesz két éve, miközben a többség látni sem akarja őket. Nem szabad otthon maradni, mert megint egy fanatikus kisebbség "véleménye" miatt szégyenkezhetünk.
2016. júl. 1. 06:06
 4/30 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%
Tehet neked nem az számít, hogy mi a kérdés, és az adott kérdésben mi a te saját véleményed, hanem az a lényeg, hogy ki mit mond az ügyben, és ezért akármi is legyen a véleményed, azt feladod és úgy szavazol, hogy egy adott politikusnak jó vagy rossz legyen? Nem gondolod úgy, hogy ez nagyobb birkaság, mint fideszesnek lenni?
2016. júl. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

"Én nem fogok elmenni. Úgy szavazok."


jelentése: tökmindegy, csináljatok, amit akartok.


"Szerintem, ha a népszavazás érvénytelen lenne, mert a kutya nem menne el rá... az lenne a legjobb. "


jelentése: tökmindegy, csináljatok, amit akartok.


"Megmutatni, hogy minket nem lehet manipulálni, és nem megyünk bele a kisded játékaikba."


az egyetlen eredmény, ami megakasztja a Fidesz gépezetét az, ha érvényes a népszavazás és az igenek nyernek. minden más estben ki tudják hozni, hogy az emberek többsége valójában őket támogatja...

2016. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%

Miért is kellene kiállni az EU mellett?

Ebben a dologban egy g_ci ként viselkedik Brüsszel.


Az egyszeri betelepítést precedenst teremtene és további betelepítéseket eredményezne.

2016. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hatos, ez a kérdés nem a migránsokról szól, ráadásul a népszavazástól függetlenül betelepíthetik őket. De ha a "nem"-ek nyernek, azt felhasználhatják egy későbbi, EU-ellenes propagandához, és ha kilépünk, abba beledöglünk.
2016. júl. 1. 07:48
 8/30 anonim ***** válasza:
41%
Ne erőlködjetek, úgyis mi leszünk többen, akik nemmel voksolnak.
2016. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%
Igen, érdemes. Inkább Brüsszel mondja meg mit csináljunk, mint Orbán.
2016. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%

Értem, tehát azért álljunk ki az EU marhasága mellett, hogy demonstráljunk Viktor ellen?


Én akkor is a betelepítés ellen szavaznék, ha maga az ördög lenne a miniszterelnök.


Hogy van - e jelentősége, az meg majd elválik. Az EU nincs épp a története csúcspontján. Annyit érünk, érhetünk el, amennyit kierőszakolunk.


Pont most van rá a megfelelő idő, hogy britek lelépnek, még ez is a kezünkre játszik. Vagy át kell szervezni ezt a gittegyletet, vagy szűnjön meg a francba.


Persze, hazánkban mindig volt egy jó vastag réteg abból az embertípusból, aki bárkinek lefeküdt, korábban a szovjet elvtársaknak, ma meg az EU vezetőinek. "Mert így akarják az elvtaarsak."


Mi meg nem úgy akarjuk.

2016. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!