Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki miért szeretne egy adott...

Ki miért szeretne egy adott kormányt kifejtené?

Figyelt kérdés

Csak érdekel most abban nem mennék bele h ki mennyit változott. Mer a Fidesz is liberális volt régen meg a jelenlegi Jobbik se hasonlít már a régire.

De kinek mi az oka/szimpátiája, adott párt felé.

Mért akarná őt kormányon ?



2016. jún. 18. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Én az LMP-t látnám legszívesebben kormányon, mert úgy gondolom, hogy az állam egy szükséges rossz, és csak abba kellene beavatkoznia, ami feltétlenül szükséges. Az LMP olyan pártnak tűnik, ami többségében békén hagyná az embereket, és főleg a szükséges területekre korlátozná a beavatkozást. Pl. környezetvédelem, integrációs politika.
2016. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek #1-es. Még annyit tennék hozzá, hogy nem tűnnek olyan pénzsóvárnak mint a Fidez meg a többi, és talán egy picit a mi helyzetünk is érdekelné. Szóval LMP , nekem is.
2016. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Én egy versbe öntöttem, hogy miért szeretem az Orbán-kormányt:



Orbán az országot teszi helyre

Sajnos nagyon nehéz neki ez

Elvárják tőle, hogy hipp-hopp rendet tegyen

De ha egyszer Fletó szétcseszte?

Akkor megmondaná valaki hogyan tegye?

2016. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, hagyjátok már ezt abba...! Please! De komolyan! Má' fáj olvasni, hogy mindenből kitudjátok hozni ezt a mondatot:"Fletó hibás.". Ha másban nem látjátok a bajokat inkábbne is válaszoljatok. Művelődjetek, okosodjatok, és aztán majd ki is tudjátok fejteni, hogy miben hibás,vagy zt h nektek mit jelent ez a mondat hogy: "szétcseszte az országot.". Fogalmatok nincs semmmiről. Ez már sok, hogy bármi is van eppen , de mindenhol ott van hogy "Gyurcsány a hibás". Írjatok mást, uncsi.
2016. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es!


Főként Fletó és a libatolvaj okolható az ország rossz helyzetéért meg a bandájuk!

2016. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5-ös:

Senki sem ártatlan, senki sem félisten. De speciel vanegy kis külömbség az ő kormányzásuk, meg Orbáncica kormánzásának időszaka közt. Ezzel senkit se védek, de azt mondom nem teljesen ő vagy ők okolhatók mindenért. Ezért vagyok agyilag készennyi év után ezektől a mondatoktól.

2016. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
LMP, mivel rajta kívül minden legalább 5%-ot elérő párt nekem nagyon ellenszenves.
2016. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Orbáncica kormánzásának időszaka közt"


Áháá, tehát azért vagy liberális, mert meleg vagy, értem.

2016. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8-as:

Ez a válasz kb olyan is volt mint feltételezem a műveltséged.....

2016. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2016. jún. 19. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!