Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én felveszek egy ilyen...

Ha én felveszek egy ilyen ruhát akkor mi vagyok?

Figyelt kérdés

Ha én politikus lennék, és ilyen ruhában mennék be a parlamentbe akkor mit gondolnátok rólam?


Rasszista? Neonáci? Bűnöző? Bohóc? Fasiszta?


Vagy csak egyszerűen hagyománytisztelő?


Őszinte válaszokat kérek!


[link]


[link]


Énszerintem nagyon elegánsak, és megállják a helyüket egy szmoking mellett is. Sőt még szebbek is.


2010. ápr. 15. 11:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is nagyon szép és elegáns mindkettő! És az ember nem attól lesz rasszista, hogy tetszik neki a népviselet/hagyomány! Ha nem azért hordja valaki,hogy fitogtassa, hogy én nagyobb magyar vagyok mint te, akkor nincs vele semmi probléma...
2010. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
15%
Fideszesként, hagyománytisztelő...
2010. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
0%
Mármint fideszesként mondom ezt...
2010. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
44%

A második kép, tehát az ujjas verzió nagyon elegáns és tetszetős. Ünnepi alkalomra megfelelő, de akár a parlamentben is meghonosodhatna.

Egy liberális. De most megyek, indul a gépem Izraelbe...

2010. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
A második szerintem eléggé elegáns, aki szerint ezt tüntetésen lehetne használni, az egyszerűen hülye (sztem ahhoz túl drága). Az első viszont nem igazán lenne szalonképes a parlamentben.
2010. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk így megnézném, hogy egy japán megszólna egy másik japánt, akin kimonó van, hogy ejj de rasszista vagy. Ja, hogy az Japán, nem Magyarország. :)
2010. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
24%

Szép ruhák, teljesen rendben van velük minden. Hagyománytisztelőnek gondolom a nem politikus embert, aki felveszi.


De parlamentbe? A mellény úgy néz ki, mint egy falusi ünneplő, így oda nem szalonképes, a zubbony nem is tudom, az még belefér. Mégsem egy öltöny...

Szerintem rendezvényekre teljesen oké a zubbony viselése (mellény politikusnak nem) de a parlamentbe ezt felhúzni, - és ha már Vonáról van szó -, semmi más, mint feltűnősködés. Pont azért, mert ezt _bejelenti_. Ha ő tényleg olyan "hagyománytisztelő magyar", akkor külön propagálás nélkül is ebben járna... Erről ennyit.

2010. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy mente szerű kabátom van. Lehet, hogy megnéznek, de szerintem magyarnak néznek. Én nagyon büszkén hordom.
2010. ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
szerintem gárdistás ruházat az ilyesféle. amolyan "nagyon magyar" vagyok és tisztelem a hagyományokat. nem mintha bajom lenne az ilyen hozzáálással, de nekem személy szerint ez jut eszembe az ilyen ruháról.
2010. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
28%

Bohóc

És feltűnési viszketegségben szenved az illető, ami ilyet venne fel a Parlamentbe!

2010. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!