Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én felveszek egy ilyen...

Ha én felveszek egy ilyen ruhát akkor mi vagyok?

Figyelt kérdés

Ha én politikus lennék, és ilyen ruhában mennék be a parlamentbe akkor mit gondolnátok rólam?


Rasszista? Neonáci? Bűnöző? Bohóc? Fasiszta?


Vagy csak egyszerűen hagyománytisztelő?


Őszinte válaszokat kérek!


[link]


[link]


Énszerintem nagyon elegánsak, és megállják a helyüket egy szmoking mellett is. Sőt még szebbek is.


2010. ápr. 15. 11:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
7%
egy bohóc. jóhogy nem egy lovagi páncélt veszel fel.
2010. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
26%
Szép, szép, de miért épp a parlamentbe? Még oké, hogy valami ünnepség alkalmából, de csak úgy? Különcködés.
2010. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

"Szép, szép, de miért épp a parlamentbe? Még oké, hogy valami ünnepség alkalmából, de csak úgy? Különcködés."


Ne vedd sértésnek, de szerintem a különcködés nem baj. Jobb mint követni a többséget. Én így gondolom.

2010. ápr. 15. 13:44
 24/46 A kérdező kommentje:
persze az én értékrendem szerinti "normális" keretek között. Tehát van különbség eközött a különcködés között és aközött ha pirosra festett hajjal, rózsaszín ingben, latexnadrágban különcködik valaki.
2010. ápr. 15. 13:46
 25/46 anonim ***** válasza:
43%

"Ugyanolyan magyar vagyok,mint te...


ezt a ruhát hordhatod az utcán,talán még bulikba is,tüntetésen,de a parlamentbe nem....Hogy néz már ki?


Szerintetek Vona bácsin,nem röhögnek majd?

"


magyar? ezen lehetni vitatkozni....

de minimum hülye vagy


ez egy hagyományos magyar népi ruha

amit nem szoktak kinevetni

2010. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép és elegáns mindkettő. Nincs azzal semmi gond, ha valaki ilyenben szeretne megjelenni akár a parlamentben. Magyarok vagyunk, legyünk rá büszkék, és viseljük bátran ezeket az öltözeteket!
2010. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagyon szép elegáns ruhák. Nem értem, hogy mi a baj velük...
2010. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ország teljesen megőrült ?

Egyik párttal sem szimpatizálok és nem értem, hogy miért kell mindenbe belekeverni a napi politikát.

Ha jól tudom ezt a díszítést nevezik Bocskay mintának. Történelmi viselet. Nem értem, hogy miért baj az, ha valaki történelmi magyar ruhát visel. Ha egy német felveszi a bőrnadrágot, vagy a holland a fapapucsot abban senki sem talál kivetnivalót. Ha a egy magyar felveszi a Bocskay zubbonyt, akkor másik három elkezd anyázni.

Kezd hányingerem lenni ebben az országban az idiótaságtól.

2010. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
60%

"Te ugye Izraelből irogatsz?

Vagy csak egyszerűen ostoba vagy?

Vagy snasz magyar gyűlölő?"


Én Izraelből írok, és így nézek ki:

[link]


Valami bajod van vele? Homokos vagy? :D

2010. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Bohóc.


Tegnapelőtt 14:22-nek:


A mondatokat nagy kezdőbetűvel írjuk. Ez az egyik első lépés ahhoz, hogy valaki magyar legyen. Tudod, hogy tudjon írni...

2010. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!