Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én felveszek egy ilyen...

Ha én felveszek egy ilyen ruhát akkor mi vagyok?

Figyelt kérdés

Ha én politikus lennék, és ilyen ruhában mennék be a parlamentbe akkor mit gondolnátok rólam?


Rasszista? Neonáci? Bűnöző? Bohóc? Fasiszta?


Vagy csak egyszerűen hagyománytisztelő?


Őszinte válaszokat kérek!


[link]


[link]


Énszerintem nagyon elegánsak, és megállják a helyüket egy szmoking mellett is. Sőt még szebbek is.


2010. ápr. 15. 11:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
9%

Bohócnak.


És az egész parlament/ország rajtad röhögne.

2010. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen hagyomány tisztelő. Olyan valaki, akinek tetszenek a régi ruhák, a régi viselet. Egyébként tényleg szép is, elegáns is. Nem igazán köthet bele senki (jogosan).
2010. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
70%

a 2.-hoz még:

Az viszont igaz, hogy az első egy ujjatlan mellény. Azt inkább nem kéne. A második viszont nyerő.

2010. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is szép és elegáns!
2010. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
63%

Bohócnak.


És az egész parlament/ország rajtad röhögne.



Te ugye Izraelből irogatsz?

Vagy csak egyszerűen ostoba vagy?

Vagy snasz magyar gyűlölő?

2010. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
17%

Persze...Naná....Zsidó az...


:D


Ugyanolyan magyar vagyok,mint te...


ezt a ruhát hordhatod az utcán,talán még bulikba is,tüntetésen,de a parlamentbe nem....Hogy néz már ki?


Szerintetek Vona bácsin,nem röhögnek majd?

2010. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
78%
Szép, és gyanítom hogy egy héten belül már az összes képviselőnek lenne ilyen. :)
2010. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Ne piszkáljátok a 40%-ost! Neki ez a véleménye. És véleményeket kérdeztem! nem vagyok arra kíváncsi hogy zsidózzátok vagy nácizzátok egymást! Köszöntem!
2010. ápr. 15. 11:55
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
csinos
2010. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem a Magyar Gárda "egyenruhája" is szép, már ha lehet egyenruhának nevezni egy sima fekete oroszlányos mellényt, fehér inggel és nadrággal. Szerintem ha már így Vonát megemlítetted, senki nem fogja őt kinevetni, ha Gárda ruhában megy be első nap, mert semmi nevetséges nincs ezekben a ruhákban. Ha rózsaszín ingben, vagy turbánban menne be, na akkor kinevetnék.
2010. ápr. 15. 12:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!